Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » KIA SORRENTO 2.5 crdi ex 2004...

KIA SORRENTO 2.5 crdi ex 2004 automata vélemények?

Figyelt kérdés

3 tulajos, picit sok km-el..300e

(Nincs pénzem venni 100e km-el autót)


Km-től eltekintve rozsdamentes.

Igazából, mindig is szerettem volna egy ilyen autót, mostanra össze szedtem a pénzt és némi szerviz költségre is maradt.


Mit gondoltok, volt már tapasztalat ilyennel?


Második autónak lenne használva, családiként szőlő hegybe járni, ilyesmi.



#KIA #kia sorento #2.5 crdi #Kia sorento ex
2023. jún. 28. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 8 éve ilyen van, na jó, a 163 Le-s, de I-es, amiről írsz.

Nekem a 8 év alatt semmi problémám nem volt, igaz annak idején első tulajtól vettem 100ekm-rel.

A kocsi nagyon jó tud lenni: nagy, tágas, meglepő terepen is elboldogul, robussztus, stb. el lehet járni vele 9 literes átlaggal.

DE!

Nagyon problémás is lehet (mint minden más típus). A 300ekm önmagában nem sok, a kérdés ilyenkor mindig az, hogy tényleg annyi-e. (Az enyémben 256ekm van, de simán letagadhat nám a felét...) és megkapott-e minden kabrbantartást? Ismerek 5-600ekm-t futott gépet, napi szinten trélereznek velük. Jó lenne látni a kocsit.

Csatolj egy linket a hirdetésről. Plusz, van egy szuper fb csoport, nézz be, ott többet megtudsz: Kia Sorento Klub Magyarország (ezt keresd, mert van több is, de ez a legpörgősebb)

Ha kérdésed van még, írj.

2023. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kell annyit totojázni..ha nincs rozsdafolt, ha nem füstöl, az automata nem rángat, akkor meg kell venni.

Ezek örök darabok.

Ennyi.

2023. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már megvettem.

Nincs rozsda, nem füstöl és 3 tulajos.

Remélem kiszolgál bennünket.


Köszi fiúk

2023. jún. 28. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a csoportba nézz be, nagyon jó a társaság.
2023. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már jelentkeztem 🤗
2023. jún. 28. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!