Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elítéled, vagy támogatod a...

Elítéled, vagy támogatod a környezetvédők festékszórós akcióit?

Figyelt kérdés
Én teljes mértékben elítélem, de persze a környezetszennyezést is, de azért sötétzöld nem vagyok, aki azt hiszi, hogy ha leállítják az összes atom- és fosszilis erőművet, az olajkitermelést, meg a hasonlókat, majd minden szép és jó lesz. Az sem jó, hogy ezeket mutatják a tévében, mivel pont erre vágynak. Írok is egy pár nemzetközi tévétársaságnak...
2023. jún. 28. 12:05
A kérdező szavazást indított:
Elítélem
Semleges
Támogatom
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

"...ha leállítják az összes atom...erőművet"


A nukleáris energia magasan a legtisztább energia, ami a jelenlegi technológiánnkal, megfelelő mennyiségben elő tudunk állítani. Csak megsúgom.

2023. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell mondanod, de ők azokat is leállítanák egytől egyig.
2023. jún. 28. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 A legtisztább, kivéve, ha valami gebasz történik. Akkor aztán utána még évszázadokig szennyezett lesz az a környék.
2023. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A saját ügyüknek is ártanak vele. Már csak ezért IS elítélem.
2023. aug. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!