Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hangfelvétel telefonba, ha...

Hangfelvétel telefonba, ha feljelentenek ,mondhatom ,hogy hazudtam a telefonba ?

Figyelt kérdés
Munkaügyi dolgokról volt szó.
2023. jún. 28. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondhatod. Tulajdonképpen azt mondasz amit akarsz.
2023. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondhatod, de ha bizonyítani tudják az ellenkezőjét, akkor még a hazugságért is elővesznek.
2023. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Arról volt szó, hogy feketén dolgozok ami igaz is. És ezt elmondtam telefonba.

Ha ezt le tagadom, hogy hazudtam az nem bizonyítható ugye ?

Nincs jövedelmem bejelentve, munkaviszonyom sincs.

2023. jún. 28. 16:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor ki vizsgálnak valamit ?
2023. jún. 28. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamerafelvétel, szemtanú is elég ahhoz, hogy megmondják, te egy adott helyen dolgozol. Sőt a GPS-es telefonoknál percre pontosan vissza lehet követni hogy te hol jársz, mit csinálsz, és vajon milyen okból töltesz el pl. 8 órát egy helyszínen, ha nem vagy ott munkavállaló. Ha meg a NAV vagyonosodási vizsgálatot indít, érdekes lesz megmagyarázni, hogy ha nincs bejelentett jövedelmed, munkaviszonyod, és esetleg szociális segélyt sem kapsz, mégis miből élsz meg hónapról hónapra, miből vetted a pl. nagy értékű ingóságaidat.
2023. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Magánszemélyek ellen is indíthatnak vagyonosodási vizsgálatot ?

Ha a munkahelyemen kamera nem volt ?

2023. jún. 28. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!