Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért kell a szabadban...

Fiúk! Miért kell a szabadban pisilni, ha van wc?

Figyelt kérdés
Benzinkúton láttam, hogy nem ment wc-re, hanem a fűbe.

2023. jún. 28. 19:24
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
De akkor arrébb is lehetne menni, amúgy nem volt undi a wc.
2023. jún. 28. 19:41
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Ezt talán tőle kéne megkérdezni, nem az összestől. Mit szólnál, ha egy lány viselkedését az összes többin számon kérném?
2023. jún. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Sokszor fizetős. 100-200Ft/1-2€-t mindig bedobálni már fáj anyagilag, főleg ha valaki családdal utazik, 4-5 főre...

Másik néha az, ahogy a WC kinéz. Találkoztam már falon fosással, vérrel, ugyan Szerbiában, de a magyar nyilvános WC-ket se kell sokszor félteni. Bokáig húgyban állni sokszor a minimum. Múltkor autópálya melletti pihenőben lámpa se volt. És volt, hogy benyitottam és 3x nagyobb lendülettel zártam is be, marad a fa/bokor.

De ha valóban van WC és elfogadható közepes undorral, valamint ingyenes, akkor semmi okom arra, hogy ne használjam, használni is fogom. Hogy az, akit láttál miért döntött úgy... kérdezd meg! Általánosítani ennyiből... Lányok is van, hogy inkább a bokrot választják, csak nehezebb nekik ugyebár.

Az is lehet gondolta fizetős. Nem kérdezte.

2023. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

2, pedig ez nagyon gyakori jelenség. Nem egyszer láttam, hogy valaki a fát locsolja, miközben pár másodperc sétára ott a nyilvános wc, 3 perc sétára meg az ingyenesen használható wc. Lányoknál ugyanez. Vannak nők, akikre ha rájön a pisilhetnék, kicsit arrébb mennek, de még így is látható helyen vannak, tolják is le a bugyit, aztán eresztik is el magukat.

Azt még megértem, ha pont kutyaséta közben vannak, mert kutyásoknak ennyivel nehezebb, a kutyát nem engedik be a nyilvános wc-be és sok helyen ki se lehet kötni a wc elé, de az, hogy valaki csak úgy egyszál magában menjen vagy a haverokkal és úgy ne tudjon elmenni a wcre... És értem, hogy nem mindenki tudja kifizetni, de írtam, van ingyenes wc is.

Amúgy elég zavarba ejtő, amikor megyek A pontból a B-be vagy kirándulok egy másik városban és oldalra nézek és pont látok egy pisilő embert és zavartan nézek a másik irányba.

Olyan is volt, nem is egyszer, hogy gyönyörködtem épp a helyben és késéssel vettem észre, hogy amerre bambulok, ott épp egy-két ember pisil. Aztán én vagyok zavarban.

A másik, hogy fel is háborít. Engem notóriusan baxogatnak, hogy ide vagy oda ne pisiljen/kakiljon a kutyám (ráadásul a kakit még össze is szedem), de az senkit sem érdekel, ha egy ember pisil ugyanoda, az se, ha az utcán kakil, szépen kitörli a popsiját egy zsepivel és a kakis zsepit lehajítja a terméke mellé aztán elmegy, a földön hagyva mindent.

Értem, hogy mindenkinek sürgős, de ma nekem nagyon kellett pisilnem a Margitszigeten. Tényleg vészhelyzet volt, de érdekes mód, ki tudtam várni, amíg eljutok a nyilvános wc-ig...

2023. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
#4 Elismerem, én kevesebb helyen járok, és nem gondoltam, hogy ilyen rossz a helyzet, én több évente, ha látok ilyet. (#2)
2023. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
Erre vannak a plázák mellékhelyiségei, minden szinten, ingyen.
2023. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért, amiért sok ember eldobja a szemetet össze-vissza, pedig a kuka pár lépésre van tőlük.


Belesz.rnak, lusták, nem törődnek dolgokkal.

2023. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
7, idén nyáron a kutyám 1, én 2 rágógumiba léotem bele, ez kb 2 hét leforgása alatt. Ennyire igénytelenek az emberek.
2023. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy én vagyok az igénytelen barom, de inkább elvégzem a bokorba a dolgom. Az ingyenes autópályás pihenőknél úgy néz ki a wc, hogy az összes létező betegséget össze lehet ott szedni. A benzinkutakon szintúgy, csak azért még fizetni is kell. Láttam már olyan szinten összefosott falat fizetős benzinkúti wc-ben, hogy azt a "művet" még Salvador Dali is megirigyelte volna.
2023. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen helyeken egyébként nem jár néha takarító(brigád)? Vannak állítólag erre szakosodott cégek is.
2023. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!