Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért kell a szabadban...

Fiúk! Miért kell a szabadban pisilni, ha van wc?

Figyelt kérdés
Benzinkúton láttam, hogy nem ment wc-re, hanem a fűbe.

2023. jún. 28. 19:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

9, én erre reagáltam "sok ember eldobja a szemetet össze-vissza, pedig a kuka pár lépésre van tőlük."

8. Válaszoló voltam.

2023. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
#11 Akkor bizonyára félreértettük egymást, rosszul jött ki a megfogalmazásom, bocsánat, én a kérdésre szerettem volna releváns választ adni.
2023. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%

Én pl undorodok a nyilvános wc-től. Öklendezés fog el.


Inkább kibirom, szabadban elvégzem, de volt hogy üvegbe pisiltem, csak ne kelljen a nyilvánosat használnom.


Rengeteg ember fordul meg ilyen helyeken, ki tudja milyen problémákkal, betegséggel.


Kihagyom.


30N

2023. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nőként hogy pisiltél üvegbe?
2023. okt. 18. 20:11
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
befőttes üveg is van ...
2023. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
És az honnan van nálad?
2023. okt. 19. 23:09
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
Vannak szélesszájú palackok is, amit a válaszoló talán mindig magával is hordozhat.
2023. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mert kint nem pisili le az űlőkét.
2023. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
Én kérek elnézést, de nem vagyok hajlandó még fizetni is azért az "élményért", amit egy autópálya melletti benzinkúti wc-ben kínálnak. Sokkal inkább félrevonulok a bozótba, ott legalább nem ázik át a cipőm a vizelettől,(úgy tapasztaltam, hogy ott senki nem képes beletalálni a piszoárba), és még talán valami fertőzést sem szedek össze. Hatványozottan igaz ez az ingyenes pihenőkön található wc-kre. Ott már olyat is láttam, hogy konkrétan amint benyitottam ki is fordultam onnan és elokádtam magam (nem részletezném a látványt és a szagokat). Soha nem fogom megérteni, hogy ki ennyire primitív és miért, de sajnos ez van.
dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
90%

14-es.

Egyszerűen.


Ismerem a nemiszervemet, tudom hova kell rakni az üveg száját és van eszem, hogy hagyok egy pici rést a levegőnek.

Ugyanis a folyadék belemegy, akkor nyomja kifele a levegőt.

Nem nagy dolog.

Cappy-hez hasonló nagyobb szájú üveggel kényelmesebb.

dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!