Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálják sokan a Star...

Miért utálják sokan a Star Wars 8at?

Figyelt kérdés
Ti hogy álltok hozzá?

#Star Wars #Star Wars Jedi visszatér
2023. jún. 29. 19:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
24%
Nekem Top3 SW film
2023. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
21%
De hogy válaszoljak is: sokan egy overpowerd, tökéletes Jedi mester Luke-ot vártak, aki sohasem hibázik, és nem tudtak befogadni egy ettől eltérő, sokkal realisztikusabb, és a múltjából kifolyólag amúgy sokkal logikusabb karaktertípust
2023. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet


- Snoke halála (ugye itt még nem tudtuk hogy ki/mi ő pontosan)

- Luke karaktere

- Űrben repkedő Leia

- Az egész ultra kínos állatvédős baromság

- Rose



Személy szerint a 9.-et tartom a legborzalmasabbnak, a 8. egyszer nézős volt, de a legnagyobb baj az, hogy ennek a filmnek a nézése közben kezdtem el érezni azt, hogy engem egyáltalán, abszolút, semmilyen szinten nem érdekel ez az egész trilógia. Már a 7 után se úgy jöttem ki hogy számoltam a napokat hogy mikor jön a 8, de ennek a filmnek a nézése közben jöttem rá hogy ez egyszerűen nem nekem szól. Semmit nem láttam benne, ami nekem a SW-t a kedvenc univerzumommá tette.

2023. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem az volt a legjobb az új részek közül. Bár lehetett volna sokkal jobb is.
2023. jún. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Emily válasza:
100%

Én sose utáltam a filmet és azóta jobban viszonyban is vagyok vele, de Luke karakterének változása (volt) az, ami a legjobban zavar(t).

És ezalatt nem arra gondolok, hogy ő nem válhat kiábrándulttá, vagy reményvesztetté. Legjobban az zavart, hogy még csak a felelősséget sem vállalta azért, amit elkövetett és hazudott arról Reynek, hogyan állt át Ben Solo. Szerintem Luke-nak alapból jobban oda kellett volna figyelnie az unokaöccsére, jobb kapcsolatot kialakítani vele, segítséget, lelki támogatást nyújtani neki, megkérdezni tőle, mi a baj, hogyan segíthet, nem rátámadni.

Ha pedig onnan indulunk ki, hogy a baj már megtörtént, akkor értem, hogy nagyon nekikeseredett, mindent otthagyott bűntudatában, de legalább hazudni nem kellett volna róla, hogy mi történt. Szerintem ez nagyon nem őrá vall és emiatt haragudtam/haragszom rá.

2023. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
27%
Mert a legrosszabb rész nem csak az új trilógiából de úgy összességében a SW filmek közül. Ha ezt alul akarják múlni, akkor nem lesz egyszerű. Egy felejtős darab, ami csak annak ajánlható igazán, aki még nem látta a korábbi részeket (vagyis nem tudja, mennyivel jobbak voltak a korábbi részek).
2023. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
7%
Egyiket se utáltam igazából. Ugyanolyan baromságok voltak benne, mint a eredeti triológia utáni időkben (legendák). Tehát teljes zűrzavar. A Star Wars az eredeti triológia előtti időkben a legjobb a legendák könyvekben. Addig zsenális történet, hogyha az ember sorban olvassa a legendákat, de azután teljesen elletmondások sorozata.
2023. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
73%

2# Ha a múltját és úgy a személyét nézzük igen is egy overpower Luke kellett volna mert: a jedi rend újraszervezője így a konkrétan a kor legerősebb jedije, de maga a vérvonala Anakin a kiválasztott fia aki 2 istent képes volt legyőzni jedi létére.


Ehelyett kaptunk egy befásult vénembert akit a saját mestere trollkodja a halálból és szabadidejében űrtehenek kék vagy zöld tejét issza közvetlen miután megfejte.


Bocs de ez egy újjonan behozott mellék mellék karakternél elmegy de nem Lukenál.


A Disney nem érti a Star Warsot ha olyan ember készít sw tartalmat aki érti a rendszerint a Disney érában is jó. Az Andor kétség kívül az egyik legjobb sw alkotás Filoni már számtalanszor bizonyította , hogy ő Lucas szellemi utódja a Star Warsban. Taika Waititi filmjéhez is sok reményt fűzök de az amit Abrams és Rian összehányt folytatás trilógia néven meg ugye a resistance...

2023. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
15%
Mert nem értik. Nem értik a zsenialitását.
2023. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
68%
mi a zsenialitása?
2023. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!