Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem lehet kölcsönt felvenni...

Nem lehet kölcsönt felvenni ha nincs munka viszonyod, csak érettségid és két szakmád és 21 éves vagy és még soha nem vettél fel?

Figyelt kérdés
Remélem értelmes válaszok jönnek mert ehhez én nem értek.Aki nem tud normálist választ írni az ne fárassza már magát a válasz írással.Köszöntem.
2010. okt. 12. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs munkaviszonyod (állandó jövedelmed), akkor nem lehet, mivel banknak nem tudod garantálni a visszafizetést.

A két szakma nem elvárás.

Viszont az életkor...talán 23 év fölötti kikötés van néhány banknál, de ezt nm tudom neked sajnos megmagyarázni,hogy miért van? Talán ez is a munkával függ össze?

2010. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a lehtöbb helyen adnak 21 évesen is, ha legalább 6 hónapja van melód
2010. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

7 hónapos bejelentett munkám volt,de jelenleg nem dolgozom.Ilyen szociális segély jár addig amíg nincs melóm.De ez olyan égő,erről a segélyről az jut eszembe mikor a cigányok csak ebből élnek és még ha munka van sem szeretnek dolgozni.Amikor megkérdezi egy csaj hogy hol dolgozok mindig hazudom kell.Nagyon unom már.

Szóval 7 hónapos munkaviszonyom van de jelenleg nincs meló.Így sem lehet?

2010. okt. 13. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Nem az a lényeg, hogy valaha volt-e már munkaviszonyod, hanem hogy az adott pillanatban van-e legalább 6 hónapos munkaviszonyod.

Teljesen megértelek, elég gáz helyzet, de kell valami biztosíték, hogy visszafizeted a kölcsönt.

2010. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kár hogy erre a szociális segélyre nem lehet felvenni egy kis összeget. =(
2010. okt. 13. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!