Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Express One értesítés nélkül...

Express One értesítés nélkül kiszállította a csomagom és átadta valakinek, aki a nevemben aláírt, így visszontláthatom még a csomagot vagy mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egy Zarás csomag volt, kb 10 ezer forint értékben. Nem is maga a pénz, de hogy ilyen megtörtént eléggé elkeserít. Tényleg nem kaptam semmilyen értesítést, a Zaranak jeleztem a problémát, tőlük kaptam meg csatoltan az átvételt igazoló levelet a hamis aláírásommal. Szerintetek fog ezzel bárki foglalkozni vagy veszett ügy teljesen?

2023. júl. 1. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne a zarának, hanem a csomagküldő szolgálatnak jelentsd a problémádat. Ott megmondják, hogy milyen címen vettékbát a csomagod, így érdeklődhetsz az átvevőnél. Ha ez nem vezet célra, akkor irány a rendőrség!
2023. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Van fejlemény?
2023. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!