Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy az elején...

Mért van az, hogy az elején még 100%-ban hasznosak a válaszaim, aztán mostmár, csak 43%-ban és amik idáig 100%-ban hasznosak voltak mostmár azok is visszamenőlegesen le lettek húzva!? Aki érti ezt! Írjon légyszi!

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem kellene ezzel a pontozással foglalkozni.

Szerintem semmi értelme.

Úgy lehetne igazán eldönteni, hogy hasznos e a válaszod, ha csak akérdező pontozhatná a válaszokat.Szerintem legalábbis.

Így meg ahány ember annyi vélemény.semmi tétje..

2010. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Én sem foglalkozom ezzel annyira, csak rosszulesett, hogy tényleg segítő szándékkal írtam le a saját tapasztalataimat, meg amit gondolok, és szerintem nem haszontalanok a válaszaim!
2010. okt. 13. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az első két értékelésed pozitív volt, ezáltal 100%-os volt a válaszod. Aztán jött valaki, és nyomott egy nemet. Ekkor 67%-ossá vált. Majd egy következő egy igent. Ekkor 75%-os. Aztán tízen nemet. Ekkor meg már csak 21%-os. És ez így meg folyamatosan.
2010. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fontos a %. Én is mindig segítő szándékkal írom le a tapasztalataimat, általam helyesnek vélt válaszokat, de ha a "tömeg" ezzel nem ért egyet, akkor én vagyok a hülye, mert nem vagyok birka, mint ők...


Szóval ne törődj vele! :) Akinek szüksége van rá és megvan a hozzá való esze, %-tól függetlenül meg fogja fogadni a véleményed/tanácsod/válaszod. Nem ezen múlik! :)


Szép napot!

2010. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen szériát fogsz ki. Konkrét példa: volt nap, amikor az "elengednéd a 14 éves lányodat ide, vagy oda..." kérdésre, aki nemmel válaszolt, azt úgy lepontozták, mint a pinty. Pár nappal később, hasonló kérdésre a nem válaszokat az egekig magasztalták. Valószínűleg más összetételű, korú társulat volt jelen itt is, ott is...
2010. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mert nem maga a válasznak van százalékos értéke, hanem a TE válaszaidnak.

pl ha egyszer hülyeséget írok, lepontoznak, egyszer jót, akkor fel, tehát összevetve 50%-ot érnek a válaszaim, mert hol jót mondok, hol rosszat

2010. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Akkor továbbra is írom a véleményeimet, és nem törődök azzal hány százalékos!:)
2010. okt. 13. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!