Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikorra megy ki az alkohol?

Mikorra megy ki az alkohol?

Figyelt kérdés
Ittam este 5 üveg 4,5 százalékos sört. Negyed tizenkettőkor ittam utoljára. 77 kiló vagyok. Mennyi idő míg voltán mögé lehet ülni kb?
2023. júl. 2. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:

EZ nagyon erősen emberfüggő.

Például a nőknél sokkal lassabban.

2023. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja értem. Én mondjuk férfi vagyok.
2023. júl. 2. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor attól függ, hogy milyen jól működnek az alkoholbontó enzimek.

Ha közel vagy a majomhoz, akkor nagyon ócskán, ha modern ember vagy, akkor kiválóan.

Ha kétségeid vannak, szerezz szondát, a rendőrök is azzal mérnek majd.

2023. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted, hogy közel a majomhoz? Bocsi nem vágom.
2023. júl. 2. 10:30
 5/10 anonim ***** válasza:

A majmok sokkal könnyebben lerészegednek, mint az ember, mert egyáltalán nem hatékonyak bennük az alkoholbontó enzimek.

Az embernél egy evolúciós fejlődés, hogy az alkoholt (erjedt gyümölcsöt) jobban tudja hasznosítani.

De az egyes emberekben ez a képesség nagyon különbözik. Ezért nem lehet így messziről megmondani rólad, hogy benned mennyire jól működik.

2023. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így már értem. Köszi szépen.
2023. júl. 2. 10:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy minél hamarabb kimenjen, igyál sok vizet.
2023. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyit tudok segíteni, hogy belőlem, 80kg-os pasiként 10 óra alatt megy ki ugyanennyi söri.
2023. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen alkoholista barátom mint te vagy, aki nem bírja ki hogy ne döntse literszámra magába az alkoholt. Utána meg parázik, hogy mikor megy ki, mert reggel volán mögé kell ülnie neki is. Ha már az alkoholista életet választottad, nincs semmi baj. Úgy tudod ezt megoldani, mint a barátom. Vett alkoholszondát (nem drága) és azzal kitesztelte saját magán, hogy mikor csökken olyan szintre hogy vezethet.
2023. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholista.
2023. júl. 2. 17:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!