Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez akkor most egy FoxPost-os...

Ez akkor most egy FoxPost-os átverés?

Figyelt kérdés

Jófogásról rendeltem egy terméket. A mai nap kaptam egy emailt miszerint a csomagomat feladták. (Vasárnap van)

Az email cím ahonnan kaptam: noreply@foxpost.webtelek.hu

Az emailben található csomag azonosító számot semmi képpen sem lehet beilleszteni a hivatalos foxpost oldalán mert azt írja ki rá hogy


"A megadott csomag azonosító nem található a rendszerünkben, kérjük ellenőrizd a megadott adatokat"


Akkor itt egy átverésről beszélünk nem?


(Ezt még megjegyezném hogy az email címben található gombok közül egyik sem működik mint például az ügyfélszolgálat és a képekre is rá lehet kattintani és külön külön megnézni őket)



#átverés #internetes csalás #FOXPOST #gyanús email #foxpost kamu
2023. júl. 2. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen adathalászleveleket mkndenki kap tömegesen. Nem szabad megnyini sem!!!!!

Nem tűnik fel az elsődleges domain sem? A webtelek hogyan kapcsolódik a jófogáshoz, foxposthoz szerinted?


Nem kell tudnod, de ez egy ingyenesen is tárhelyet biztosító szolgáltató. A subdomain meg bármi lehet.

2023. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen biztos, hogy átverés. Remélem nem fizettél előre a termékért, különben nagyobb baj is lehet.
2023. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fizettem előrre. Utólag persze leesett hogy kamu csak másokat is szerettem volna hogy megerősítsék.
2023. júl. 2. 22:06
 4/4 anonim válasza:
A jófogás FoxPost-on keresztül rendelted? Ha igen akkor jó lenne, ha egy hét múlva jeleznéd, hogy ténylegesen megkaptad-e a csomagot.
2023. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!