Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapestre jönn a KARD auguszt...

Dodoka00 kérdése:

Budapestre jönn a KARD augusztusban , szerintettek a koncerte el vihetem egy másik banda lightstick-t? (Ateez Lightiny ver.2)

Figyelt kérdés

Reddit-n olvastam , hogy sok fan nem nézi jó szemmel ezt.

Nem rég kaptam és nem lesz szerintem lehetőség , hogy koncertre vigyem.



2023. júl. 2. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én jómagam, és minden más barátom is azon a véleményen vagyunk, hogy totál hülyeség ez a hiszti, mert "bunkóság és tiszteletlenség".

Már azzal mutatod az idoloknak a támogatásodat és szeretetedet, hogy elmész a koncertre. És nyilván minden idol tudja is, hogy sok fan nem engedheti meg magának a drága lightstickeket minden bandának külön, nem mindenkinek ömlik a pénz a zsebéből, és nem is várják el.

Az Ateez különösen jól tudja ezt, és azt akarják, hogy a saját magunk számára fontos dolgokra költsünk a pénzünkből, ne elsősorban rájuk. Jó embereket stannelsz:)

A Kard pedig végképp nem fog emiatt mérgelődni, ők aztán tényleg kedvesek és fényévekkel rugalmasabbnak számítanak a legtöbb idolnál.


21/L

2023. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megnyugodtam, hogy valaki így gondolja. Remélem be is engednek a koncertre vele. :)
2023. júl. 4. 12:43
 3/5 anonim válasza:
Még lehet oda jegyeket kapni? És az probléma, ha nekem egyáltalán nincs lightstickem?
2023. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 nem látom akadályát, én még nem hallottam arról, hogy probléma lett volna ebből a bejutásnál.


#3 a jegyekkel nem tudok segíteni, viszont nem, nem baj ha nem viszel lightsticket. Maximum ami egy olcsó és jó ötlet, az a világító rúd, pl amit el kell törni vagy fel kell rázni, hogy világítson. Pár száz forintot megér és kitart a koncert végéig:) Sokan csinálják így.

2023. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

Még lehet rá kapni! :)

Én itt vettem meg: [link]

2023. júl. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!