Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez miből kifolyólag lehet?Utál...

Ez miből kifolyólag lehet?Utál pár főnököm.

Figyelt kérdés
Az alkalmazottakkal kijövök,nincsenek nagyon ellenszenveseim,talán egy de vele nem is nagyon van kontaktom és más munkakörben is dolgozik.Ellenszenves oltásokat kapok a főnökeimtől,ezt nem jól csinálom,miért így öltözöm,most inkább más feladattal foglalkozzak,nem értem.Én igyekszem soha senkit nem megbántani véletlen és még direkt sem, csendben vagyok,nagyon nem foglalkozom másokkal.Nem ütöm bele a dolgom mások dolgába,introveltált vagyok eléggé.Ha elmennék meg máshol lennének utálatosak velem.És akármilyen munkahelyen vagyok a csoportvezetők sosem bírtak.
2023. júl. 2. 19:13
 1/2 47. ***** válasza:
Ha mindenhol baj van veled, akkor magadban keresd a hibát.
2023. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán nekik is tedd fel a kérdést, hogy miért így viselkednek veled.
2023. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!