Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinyomhatatlan pattanás...

Kinyomhatatlan pattanás lenne? Néha az államon előjön egy pattanás szerűség.. de soha nem tudom kinyomni, és fáj is ha hozzáérek. Volt hogy tűvel próbáltam "kiszúrni" utána kinyomni, de nem tudtam, hiába nyomkodtam, csak besebesedett.

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Te sem vagy a legélesebb kés a fiókban. Ahelyett, hogy nyomkodod meg szurkálod, inkább fordulj orvoshoz.
2023. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-es lehet.. megesik az ilyen.

Fogtam egy tűt, és mélyebben beleszúrtam mint amennyire szoktam,így kijött, azután bekentem kenőccsel.

Idegesítő volt hogy fájt, persze majd még nyomkodnom kell.

2023. júl. 3. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nyomkodjad, és aztán csodálkozz el azon, ha elfertőződik. Az orvosoknak az a hivatásuk, hogy segítsenek. De ha te okosabbnak gondolod magad náluk, akkor nyomkodd, szurkáld, fertőzd el kedvedre. Maradhat ám annak maradandó nyoma is a buta arcodon.
2023. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem piszkàlod magàtol is elmulik. De míg nyomkodod mindig begyűlik majd.
2023. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"De ha te okosabbnak gondolod magad náluk" utálom az ilyen szöveget.. csak ítélkezel.. és ez elég gáz.. mindemellett.nem gondolom magam okosabbnak az orvosoknál..

Egyszer voltam amiatt mert leesett egy anyajegyem, na az pl elrákosodhat stb.. megmutattam az orvosnak, (a vállamon volt) fintorgott kettőt, azt mondta hogy evvel most mi a szart csináljon, hát olyan undok módon rakott rá tapaszt.. megalázó volt az egész azóta én nem megyek... max ha több napig vagyok beteg.

2023. júl. 3. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor további minden jót kívánok! Ha véletlenül eltörik a lábad, akkor szigetelőszalaggal rögzítsd, ha pedig a fogad fájna esetleg, akkor nyugodtan húzd ki kombináltfogóval.
2023. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vicces vagy 6os mondhatom.. leírtam akkor fordulok orvoshoz amikor nagyon szükségét érzem, egy fájdalmas dudor miatt nem fogok.. mert alapból bunkók ott.
2023. júl. 3. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod azt egy rossz tapasztalatodra alapozva, hogy az összes orvos bunkó?
2023. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!