Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Horror tarr számla?

Horror tarr számla?

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelőtt kötöttem szerződést a tarrnál, egy 8 900 Ft-os csomagra. Ekkor kifizettem ugye előre 2 hónapot, vagyis 17 800 Ft-ot. Na már most eljött a harmadik havi számla ami 21 820 Ft-os, ami több, mint 2,5 havi számlának felel meg. Na ez most hogy lehetséges? Arra is gondoltam, hogy az csak kaució lehetett, vagy ilyesmi, dehát a csaj megnyugtatott akkor, hogy 2 hónapig nem kell majd számlát fizetnem.

Nyilván holnap első dolgom lesz felhívni őket, de ez az éjszaka közepén eléggé felhúzott.

Esetleg valaki járt már hasonlóképpen? Tényleg ennyire lehúzzák az embereket, vagy ez most csak valami félreértés?



2023. júl. 3. 23:25
 1/1 A kérdező kommentje:
(Egész pontosan majdnem 2,5 havi.)
2023. júl. 3. 23:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!