Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ebbe a kategóriába kell...

Miért ebbe a kategóriába kell kiírni olyan kérdést, aminek van sajátja? Nem lehetne egy kicsit körülnézni előtte?

Figyelt kérdés
Szinte a fele mehetne máshova. Néhányat jelentek, de nincs türelmem mindet megnyitni.
2023. júl. 4. 06:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, szakácsok vagyunk, és én arra panaszkodom, hogy a többiek esetleg félig nyers, rosszul elkészített, vagy romlott ételt adnak ki, te pedig azzal jössz, hogy én egy kicsit (szerinted) elsóztam az ételt, tehát ne ugráljak...
2023. júl. 4. 11:35
 12/15 anonim ***** válasza:

Jó látni, hogy te tévedhetetlen vagy, a másik pedig csak azt hiszi, hogy igaza van.

Javítom:

"Tegyük fel, szakácsok vagyunk, és én arra panaszkodom, hogy a többiek esetleg félig nyers, rosszul elkészített, vagy romlott ételt adnak ki (SZERINTEM), te pedig azzal jössz, hogy én egy kicsit (szerinted) elsóztam az ételt, tehát ne ugráljak..."


Engedd el inkább. Bele akartál valakikbe kötni egy olyan dologért, amit te is megcsináltál.

2023. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem szerintem adnak ki rossz ételt, hanem biztos, mint amennyire itt az, hogy sok kérdést rossz helyre írnak ki. Tehát nem szerintem írnak ki mondjuk egészségügyi, vagy autós kérdést az Egyéb főkategóriába. Ez nem egyenlő azzal, hogy tévedhetetlennek hiszem-e magam.
2023. júl. 4. 12:06
 14/15 anonim ***** válasza:

Előttem nem kell mentegetőznöd amiatt, hogy elfogyott a türelmed, mert nem zavar a dolog. Annyira nem, hogy amíg olvasható volt az oldal sitemapja, ahol kategorizálás nélkül, időrendi sorrendben voltak a kérdések, csak azt használtam. Amelyik kérdés válaszai érdekeltek, vagy amelyikre választ gondoltam írni, arra kattintottam, és meg sem néztem, hogy melyik kategóriába jutottam.

Ahogy várható volt, a „kérdésed” és az eddig hozzá írt öt kommented ennyit ért: [link] Nekem nincs vele bajom; nincs sem belső, sem külső kényszer, ami miatt intézkedési kötelezettséget éreznék.

2023. júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat (és az utóbbi képet, ennek egyhamar nem lesz vége, úgy tűnik...)
2023. júl. 5. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!