Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találjam fel magam a...

Hogyan találjam fel magam a munkahelyen? Negatív kommenteket légyszi ne, aki nincs benne, nem érzi át milyen.

Figyelt kérdés

hétfőtől péntekig 10 órát ülök egy irodában, abszolút rugalmatlanok. Nincs home office, nincs hazamenetel, sem kimenetel az épületből, se boltba, se sehova.

A főnök nem tudja, mennyi napi dolog van, nem lát bele.

Egész nap másodmagammal egy irodába ülünk, úgy, hogy napi max másfél óra meló van.

Számítógépet óvatosan kell haználni, inkognitóban, de vannak weboldalak amik le vannak tiltva (netflix,facebook,insta)


Ha elmennek az ajtó előtt, illetve ha belépnek váratlanul, úgy kell tenni, mintha dolgoznál, miközben majd elalszol és kedvetlen vagy.


A telefonnyomkodás így kilőve.


Mi a frászt csináljak itt egész nap? Úgy megy el 1 óra mintha minimum 3 telt volna már el. Iszonyat lassan megy az idő, teljesen kikészülök.


Valakinek valami tanács?


Köszönöm előre is.



2023. júl. 4. 16:08
 1/9 darklord88 válasza:
52%
Telepitsd fel a world of warcaftot aztán majd haza se akarsz menni :D
2023. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jutúbon tudsz még ideig-óráig nézelődni, - nyilván csak akkor, ha nincs a letiltott oldalak között.

Vigyél be független netet! -Lekapcsolódsz a cégesről és a sajátodon meg azt nézel, amit akarsz! Az előzményekről azonban ne feledkezz meg, - bár elvileg arra nincs gondod inkognitó módban!

Ha váratlanul csapódik be valaki netes feladattal, - mint egy meteorit, - akkor elkezded a saját neteden, aztán amikor biztonságos, folytatod a cégessel...

2023. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Olvass valamit a gépen, ami leköt. Szórakoztató vagy ismeretterjesztő művet akár.

Aztán ha benéznek, tehetsz úgy, mintha a munkádhoz kellene a szöveg. Bár gondolom ezt is óvatosan kell csinálni. (pl nap végén kitörölni a dokut)

2023. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem adnak sztárgázsit akkor keress egy jobb munkahelyet. Legalábbis én nem tudnék olyan helyen dolgozni ahol a sarki boltba sem engednek ki.
2023. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Milyen egy gec0 munkahely lehet ez..
2023. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
7tol fel5ig, hetfotol pentekig. Elmeny…. :) arrol mar nem beszelve, hogy termeszetesen videken 5 utan semmi sincs nyitva a tescon meg a lidl-n kivul, igy elintezni sem tudok semmit. De a csalad szerint oruljek, hogy milyen stresszmentes a munkahelyem.
2023. júl. 4. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez így nem jó, akkor keress másik munkahelyet. Gondolom nem milliókat keresel, és én meg is bolondulnék, ha ilyen helyen kellene dolgoznom. (Na jó, nem, mert a nem munkával töltött időt fel tudnám használni tanulásra). De hidd el, hogy vannak ennél sokkal rosszabb helyek is, ahol kidolgozhatod a beled is éhbérért.
2023. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Milyen hely ez? Nincs felvétel?

Én sokat éjszakáztam annó és voltak ilyen szolgálataim is. Netkapcsolat nem volt...

Tanultam, olvastam.

Ha a gépre lehet pdf-et, ebookokat tenni, akkor nyert ügyed van.

Biztos nincs felvétel??

2023. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

1. Add meg a munkahelyed elérhetőségét, és ha nem tetszik, pályázok a helyedre szívesen

2. Becsüld meg az ilyen munkahelyet és örülj. Tudod mennyi irodai munkát kereső szakképzett tanult munkanélküli van, aki egy szutykos irodai munkát akar, csak az agyba bacott halott környéken nincs normális munkalehetőség egy szem se, vagy a kis protkós ribik mindenhol? Örülj hogy ilyen helyed van, és nem egy sz*ros lópina gyárba kell robotolnod folyamatosba állandó tizenkét órázásba...

2023. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!