Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emlékesztek még a 2005 sztárbo...

Emlékesztek még a 2005 sztárbokszra?? Ott is a Gangsta vs Rékasi meccsre

Figyelt kérdés
Mindenki Rékasi győzelmet várt, erre Gangsta 2 menetben kiütötte. Gangsta mondta hogy súlykülönbség is volt. De akkor hogy engedték a bokszot??

#RTL Klub #Zoltán #kiütés #2005 #sztárboksz #rékasi karcsi
2023. júl. 7. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos nem emlékszem, hat éves gyerek voltam akkor, és még csak azt sem tudom hogy hol és mikor közvetítették :D


Azóta viszont láttam feltöltött videóként, és nagyon komoly volt :D xD


"Engedni" éppen úgy engedhették, hogy a képességeiket kiegyenlítettnek találták, sőt, a várakozások szerint még éppen hogy Rékasi felé billent a "mérleg".

2023. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen igaz. Rékasi volt a favorit. Pedig volt köztük 15 kg Gangsta Zoli javára
2023. júl. 8. 07:19
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Maga a testtömeg nem minden. Ganxsta Zolee akkoriban a saját bevallása szerint sem volt éppen jó formában, enyhén el volt hízva, és nem is nagyon edzett abban az időben. Bár a testi erejével tisztában van, és bízott magában, de ő maga sem számított erre. Rékasi Károly meg mindigis jó fizikummal rendelkező, fitt, edzett ember volt. Mind a két fél, mind a nézők számára váratlan volt a mérkőzés lefolyása, kiegyenlítettebb erőviszonyokra számított előzetesen mind a két híresség, mind a közönség.
2023. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2023. júl. 14. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nincs mit :D
2023. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!