Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs a Star Stable-ben...

Miért nincs a Star Stable-ben mostanában promóciós kód?

Figyelt kérdés
Régen tök jó volt, amikor csak úgy random egy hétre, vagy pár napra Star Rider lehettem ingyen, vagy kaptam ruhákat. Mostanában miért nincs erre lehetőség? Valaki tud róla valamit?

2023. júl. 8. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a pénz számukra
2023. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak lenni kódok a nagyobb eseményeknél, például a szivárványfesztivál alatt volt 1 hetes rider kód. A ruhákat a bónuszüzletbe teszik Moorlanden, most is jött egy új nemrég. Szerintem vedd meg az örök ridert, negyedannyiba kerül mint egy AAA PC játék, soha többé nem kell fizetned és hetente 100 sc is jár mellé, örökre! Így kb 2 havonta vehetsz egy új lovat úgy, hogy egy fillér igazi pénzt se költesz rá.
2023. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mii? Volt kód? Én lemaradtam xd. Még érvényes?

Ja, amugy lehet hogy megveszem az örök ridert. Csak kicsit sajnálom rá a pénzt, mert annyit meg nincs időm játszani vele... Na mindegy, majd meglátom.

2023. júl. 8. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Már lejárt, nincs a listán (van egy folyamatosan frissülő lista a kódokról). A RAINBOWUNITY működik még, ami egy szivárványos fejdísz.

Érdemes megvenni, mert soha nem jár le és az sc is gyűlik akkor is ha nem lépsz be.

2023. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SweetGirlSSOFan válasza:
Általában a fesztiválokon szokott lenni rider kód plusz ruhadarabokhoz is szokott lenni kód.
2023. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!