Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Novaphoneról mi a véleményetek?

Novaphoneról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárólni egy terméket a novaphoneról, de nem ismerem a céget.Kinek milyen tapasztalata van a céggel kapcsolatban?

2023. júl. 8. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nemrég rendeltem tőlük egy Samsung Galaxy A32 5G-t. 45.000 Ft volt, plusz egy ezres GLS automatába a szállítás. Helyi mobilboltam 60.000-ért láttam ugyanezt a modellt szintén használtan. Újonnan 100.000 körül árulják még pár webáruházban, szóval a Novaphone ára jóval a többiek alatt volt. :)

Már nagyon vágytam egy 5G-s telefonra, mert én ki is használom, de ezért nem szerettem volna két év hűséget aláírni + készüléktörlesztőt bevállalni. Ennek a gondolatától is irtózom. Úgy voltam vele, inkább gyűjtök rá, ez legalább az enyém és nem tartozok senkinek. Egyébként sem szeretnék drága telefont, mert ha véletlen elejtem, és még a törlesztőjét fizetnem kell, az szépen kifejezve nagyon rossz érzés lenne.

Maga a készülék hibátlan állapotú, néhány kisebb karc van rajta, de ezért az árért ez belefér. Viszont mindent tud 45.000 Ft-ért, amit szerettem volna és gyors is. Ár és érték arányban megérte.


Aki olcsó telefont szeretne, két lehetősége van:

1. Vesz egy neve nincs gyártó telefonját, egy olyan márkát, amiről előtte még sosem hallott. Ezzel én megjártam, kettővel is. Az első ilyen telefonom rettenetesen lassú volt, kb. használhatatlan. A másik bár gyors volt, viszont az akkumulátora már délre lemerül (szó szerint, pedig spóroltam vele), később vettem hozzá még egy akkumulátort meg powerbankot, de csak a szenvedés volt mindkét márkátlan telefonnal. Ilyent soha többet nem veszek!

2. Használt telefont vesz. Itt fontos, hogy megbízható helyről vásároljunk. Ha kereskedőnél veszünk, a legtöbb helyen garanciát is kapunk rá (a Novaphone pl. 3 hónapot ad, ami bővíthető). Ennyi idő pedig elegendő, hogy az esetleges hibák kijöjjenek. Egy használt készülék (sok)mindent tud, amit egy új, ugyanazok az alkalmazások működnek rajta. Továbbá aki elad és vesz használt telefont (vagy bármilyen műszaki cikket), a környezetért is tesz. Sokan két évente kihoznak egy új telefont csomag mellé hűségidővel. Ha árban nem is ajánlanak a régiért sokat, akkor is érdemes eladni, már csak azért is, mert így biztosak lehetünk benne, hogy valaki örömmel használja tovább az egyébként hibátlanul működő, csak megunt készüléket.

jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!