Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy egy netes...

Kisdani19830112 kérdése:

Honnan tudom hogy egy netes megrendelés sikeres?

Figyelt kérdés

Elég ha kiírja a telefon v. számítógép hogy rendelés megtörtént? Majd utána fognak telefonon szólni? Meddig vagyok köteles várni a termékre?

Két hónap múlva mondhatom hogy már késő? Túl sokáig hezitaltak!.



#megrendelés #Eladási határidőre jogosultság #Elállás késés miatt
2023. júl. 10. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem szoktak visszaigazolást küldeni, onnan tudom mi a rendelésem állapota. Ha ki is fizettem az árut akkor azért néhány nap múlva érdeklődnék, hogy mi a fene van. És elállnék a rendeléstől ha nem történik semmi. Két hónapig nem várnék semmire.
2023. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ÁSZF-ben ezekre ki szoktak térni, ha valamiért irreálisan magasak lennének a feldolgozási idők, mert vannak ilyen speciális helyzetek (pl. növényáruházaknál a szezonális termékek lehet hónapok múlva érkeznek csak be, addig fenntartják a rendelést, ha nem mondod le).

Normál esetben leírják, hogy ha 24-48 órán belül nem kapsz visszaigazolást a rendelésről, akkor jelezd nekik, mert technikai hiba is lehet.

2023. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!