Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges úrjaéleszteni a...

Lehetséges úrjaéleszteni a 80-as hangzású rockot/metált? Ha igen, hogyan és miként

Figyelt kérdés

2023. júl. 11. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Légyszi ne. A guns n roses, acdc, aerosmith, stb. szerintem isten csapásai.
2023. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
WTF ember ez az igazi zene. Gondolom Manuelt hallgatsz meg Aleet. Amúgy meg nem ez volt a kérdésem
2023. júl. 13. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

Nem, én metált hallgatok nagyjából 2 évtizede (tehát elég sok mindennel találkoztam a témában) és a 2000-es évek utáni metál messze leköröz mindent a 80-as évekből.

Gojira, Trivium, a korai Children of Bodom (ezredforduló), vagy más stílusban DragonForce, black metálban Mgla, Satyricon (picit korábbra megy vissza)... Meg sem közelíti élményben semmi hasonló a korábbiak közül...


De jelenleg is vannak olyan metál zenekarok mindenféle stílusban, ami miatt semmi okunk visszasírni a régiek hangzását.

2023. júl. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
78%

Ha esetleg van tiktokod vagy youtube csatornád, akkor ha úgy érted hogy visszahozni divatba, akkor oda sok videót azokra a dalokra (amiket akarod) csinálsz sok-sok videót……. Mert akkor (CSAK HA VAN) a követőid megszeretik azokat a zenéket, éstovább adják másoknak akik ugyan ezt csinálják.


Remélem tudtam segíteni, és segítettem is…😅

2023. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkora sosem lesz, mint a 80as években, de az utóbbi pár évben elég sok új zenekar van, akik old school heavy metalt játszanak.

Csak keress rá, hogy NWOTHM (new wave of traditional heavy metal) és hallgass bele valamelyikbe.

Az én személyes kedvenceim ezek közül: Enforcer, Visigoth, Skull Fist, Riot City, Traveler, Blood Star, Ambush.

2023. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ZorPrime válasza:
80-as évek metal? Keress rá a (japán!) Lovebites-ra. Full klasszik power/heavy, ráadásul a vicc az, hogy csajbanda, ám vérprofik, piszkosul kidolgozott dalokkal és egy olyan gitárospárossal (két szólista), akiknek a legnagyobbak mellett a helye.
2023. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!