Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a hivatalos megnevezése...

Mi a hivatalos megnevezése annak aki szórakoztató elektronikai eszközöket javít/szerel?

Figyelt kérdés
Olyan aki mobiltelefonokat, konzolokat vagy ilyesfajta dolgokat javít főállásban

2023. júl. 11. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Elektronikai műszerész, de elég tág terület.
2023. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh, előre is köszönöm! Ebben tervezek elhelyezkedni és azt hittem rossz megnevezéseket adtam meg folyton, utólag derült ki, hogy nincs ilyen most hirdetve 😆
2023. júl. 12. 07:21
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ebben tervezek elhelyezkedni..."

Akkor miért nem tudod a foglalkozás/szakma nevét sem? Ezek szerint nincs ilyen irányú végzettséged.

2023. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az oldal lényege, hogy emberek olyan kérdéseket tesznek fel amire valószínűleg nem tudják a választ, de javíts ki ha tévedek. Mi azzal a baj, hogy "el akarok helyezkedni"? Elvégezhetnék erre egy külön szakmát.
2023. júl. 13. 09:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez az oldal lényege. Ki mondta, hogy nem?

Ki mondta, hogy baj ha el akarsz helyezkedni?


Csakhogy: mivel álláshirdetéseket böngészel, feltételezem hogy nem évek múlva akarsz majd ezen a vonalon elhelyezkedni. Akkor viszont tanulni kellene (sokat), gyakorlatot szerezni. És előre látni, hogy folyamatosan képezni kell majd Magad, mert napról-napra fejlődik az elektronika.


Igen elvégezhetnél. Ezek szerint még nem tetted. Na, erről beszéltem...


Szerinted melyik munkaadó alkalmazna egy ilyen szakmában egy olyan embert, aki csak hobbiként űzi a dolgot, de nincs megfelelő képzettsége?

2023. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, ez nem ilyen egyszerű, mivel nincs pénzem egyenlőre tanfolyamokra, hogy elkezdhessem és egy középiskolai végzettséget megcélzó álláshirdetéseknél is csak az elutasító emailek fogadnak, fogjuk rá értek valamennyit, de akkor is így még, ha akarnék ebben tanulni se tudnék, mert még pénzt se tudok teremteni egy másik munkából és lassan 1 éve keresek bármit ami egy érettségit követel csupán és semmi szakmai tapasztalatot. Nehéz
2023. júl. 14. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!