Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek abba az esetben,...

Mit tehetek abba az esetben, ha egy személy eltulajdonított egy aláírást, ami nem csak emlékekben igen értékes az egyik családtagomnak ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyukám fiatalon Ayrton Senna idegenvezetője volt, és kapott tőle egy aláírást… Állítása szerint nem emlékszik, hogy anno oda adta volna ezt a húgának, de a húga váltig állítja, hogy így volt…próbálta vissza kérni, de nem kapta vissz…


Szerintetek mit lehet tenni ebben az esetben ?



#Senna #Ayrtonsenna
2023. júl. 13. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vegye vissza és ha kérdezi, mondja meg, hogy ő maga adta vissza neki, csak nem emlékszik :D


Gimiben egy csaj kölcsönért tőlem egy CD-t, aztán nem adta vissza azzal, hogy én neki adtam. Nem voltunk annyira jóban, hogy neki adjam örökbe, főleg, hogy amúgy tök drága CD volt. Végül behozta a suliba, de úgy adta vissza, hogy mindenki előtt földre dobta és rátaposott, meg azt mondta, hogy nekem ennyi a szavam, hogy neki adok valamit aztán visszakérem. Rohadt ciki volt. A CD maga nem sérült meg amúgy csak a tok, de utána ott izélt mindenki, hogy én vagyok a szar, pedig 100% hogy nem adtam neki örökbe és fixen mondtam, hogy kölcsönbe kapja. Mindegy, mert rengeteg év eltelt azóta, az azt se tudom, mi van a csajjal, se azokkal, akik akkor vergődtek ezen

2023. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
WoW az szép…..a mi esetünkben sajnos azóta az aláírás nincs kirakva a húga lakásában…😅 így elég nehéz lenne vissza venni
2023. júl. 13. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!