Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legbrutál...

Szerintetek melyik a legbrutálisabb/szomorúbb true crime (gyilkosság) ami valaha megtörtént?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A true crime nem a gyilkosság szinonimája, hanem a valóságban megtörtént bűncselekménynek. Pl. ahogy Michael Jackson megúszta a gyermekmolesztálásokat.
2023. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azon belul gondoltam gyilkossagra (pl ahogy valaszoltal, nem molesztalasra)
2023. júl. 13. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos végtelenül hosszú listát lehetne írni, nagyon durva, hogy mennyi ilyen eset van. Nem mindegyiket kapta fel a média úgy, mint Jeffrey Dahmer vagy Ted Bundy ügyét, persze érthető mert belőlük tényleg nem nézte volna ki senki ezeket, mert külsőre és beszéd alapján sem tűntek őrültnek.

Joachim Kroll pl nagyon durva dolgokat tett sajnos gyerekekkel is. De lehetne még sorolni, elképesztően sok beteg ember van. Sajnos tehetnek róla a szülők is, mert rengeteg olyan ember is gyereket vállal, akinek nem kéne. Meg a társadalom is tehet róla, hogy ráerőlteti a gyerekvállalást mindenkire, pedig nem kell mindenkinek. Ilyenek termelik ki a gyilkosokat újra és újra, mert nem kapnak szeretetet, odafigyelést gyerekkorukban.

2023. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
87%
Furuta Junko ügyét tartom a legszomorúbbnak és legbrutálisabbnak. Mai napig is kiráz tőle a hideg.
2023. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Junko Furutát írnám én is,illetve még Sylvia Likens is hasonló,Peter Scully nevű pedofil gyilkos "művei" szintén. Ha egészséges lelkiállapotú ember vagy,és szeretnél is az maradni,ezekre nem keresel rá.
2023. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Junko Furuta esete szerintem is magasan a legszívfacsaróbb
2023. szept. 10. 20:54
 7/7 anonim válasza:
A Hello kitty fejébe varrt koponya is érdekes eset, szerintem durvább, mint a Junko ügy.
febr. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!