Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtörtént már veletek, hogy...

Megtörtént már veletek, hogy véletlenül eltapostatok valami élőlényt (pl. csigát?)

Figyelt kérdés
Ti mennyire figyelitek az utcán hogy hová léptek? Sajnáljátok ha véletlen eltapostok vmit, vagy hidegen hagy?
2022. júl. 27. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem figyelek rá különösképpen. Ha észreveszem, kikerülöm.
2022. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csigát igen,rovarokat is,de nem gyalog,hanem biciklivel,pedig megpróbálok 2 helyre is figyelni,az útra a kerék elé,és magam elé is a kocsikra,de ez elég nehéz.Ha gyalog vagyok vagy biciklivel is,és meglátom akkor megállok,lehajolok és arrébb teszem őket.Ha megyek valahova valakivel,akkor is,bár ez az illetőnek elég idegesítő lehet,de nem igazán izgat.Volt hogy megkérdezték,hogy honnan tudom hogy jó helyre raktam?Mondtam,nemtudom,csak megnéztem hogy merrefelé tartott és abba az irányba viszem,le a járdáról vagy útról egy füves részre.Idegenek is az utcán megszoktak nézni ez miatt,gondolom gyogyósnak tarthatnak,de nem tud érdekelni.A bogarakat is kiszoktam kerülni,én ilyen vagyok,minden egyes élőlény élete számít,legyen az akármekkora,vagy akármilyen haszontalan az ember számára,mert nem a hasznosságot kell nézni,hanem én pl. beleszoktam abba gondolni,hogy mi lenne ha én nem embernek hanem állatnak születtem volna,és ha az embernek nem is számít,de az én életem önmagamnak igenis fontos.A növényekkel,fákkal is így vagyok,és minden mással is,mert a Földön mindenben élet van.
2022. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Nem is egyszer. De nem érdekel nem ezzen rágodok egész nap.
2022. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Megesett párszor. Reccsenés a láb alatt, és pár percnyi magamat szarul érzés jellemezte az eseteket mielőtt észrevettem volna valami érdekesebbet, ami feledtette velem a történteket.
2022. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos. Pedig én imádom a kis csigàkat, olyan aranyosak. Próbálok rájuk figyelni esős időben, ha észreveszem őket.

Egyszer majdnem egy békát is eltapostam, mentem haza éjszaka egy buliból és elém ugràlt, úgy megijedtem, hogy majdnem felestem.

2022. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok vele, mint a kettes (mínusz bicikli).

Sajnos olykor előfordul, mert szemüveg kellene, de eltört, és nincs pénzem másikra, így nem mindig látok mindent.

Ha lehetőségem van rá, igyekszem menteni az állatkákat, még a bogarakat is.

Volt, hogy annyira szakadt az eső, hogy az úttest szinte folyóvá változott, és a közepén z alakban felágaskodva ott volt egy nagyobb éticsiga. Bementem érte - szerencsére nem ázott be a bakancsom - és kimentettem egy magas betonos kerítés szélére (kertes ház), ahol aztán biztonságban tovább tudott menni.

Fuldokoltam eleget, sz@r egy halál lehet, nem kívánom ezt egy alacsonyabb életformának sem. Azt hiszem, - ahogy a kettesnek is lehet -, van egy kis buddhista részem, ami tiszteletben tartja az életet.

2023. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!