Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon a guns n roses tagok...

Vajon a guns n roses tagok lejönnek közemberek közé, amikor Magyarországon tartózkodnak?

Figyelt kérdés
Úgyértem lejönnek az emberek közé és engedik hogy fotózkodjanak velük vagy autógrammot kérjenek tőlük?

2023. júl. 13. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ez nem csak Magyarorszagon nincs így de sehol sem. Nincs szükségük erre.
2023. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben ezt értem, de vannak képek amiken aláírnak vagy éppen emberekkel fotózkodnak. Csak amiatt kérdeztem, hogy vajon lehet-e ezeknek hinni. A másik hogy legtöbbet Axl Rosesal van ilyen kép.
2023. júl. 14. 08:39
 3/3 anonim válasza:
Én július 18-án a koncert előtti napon elmentem a Ritz-Carlton hotelhez és találkoztam Richard Fortus gitárossal, Frank Ferrer dobossal és Dizzy Reed billentyűssel. Nagyon rendesek voltak, adtak aláírást, fótózkodni is lehetett. Szóval itt lejöttek az emberekhez.
2023. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!