Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem ra apam hogy...

Hogy vegyem ra apam hogy vizsgazzon le?

Figyelt kérdés

Az van hogy apam egyaltalan nem akar le vizsgazni autora ugye pedig szerintem kene.Egesz eletembe gex cringe volt hogy anyumekkal kell ott varjak a vonatra/buszra.Nem az mert lenne ra penzunk,ezzel nem lenne baj csak apam azt mondja hogy “annyi hulye van az uton,mi lesz ha baleset lesz?” Mondom hogy nem lehet ezzel a gondolkodassal elni hogy mi lesz ha,csinalni kell es kesz.Ma is basszus le kellett menni pestre valami papirokat elintezni es anyammal reggel vartam a vonatra es a fel suli ott volt a barataival meg minden,mentek szorakozni,en meg anyammal ott alltam es vartam a vonatot,lehet nem tunik olyan nagy dolognak de szerintem ezt minden tizeneves aterzni hogy milyen cringe tud lenni.

Hogy vegyem ra apam hogy uljom le,es csinalja meg a vizsgat? Az a baj nagyon onfeju es nem hallgat ram se se anyamra


2023. júl. 13. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas a nyari szunet igy baratok nelkul igaz-e, Jozsika?
2023. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Olvastad, hallottad valahol a cringe szót, és mutogatni akartad, hogy milyen naprakész vagy szlengben?


Nem kell édesapádat noszogatni, az ő vizsgájára hagyatkozni.


A 14. életéved nyilván betöltötted, ha a kérdést kiírtad a Gy.k.-n.

13 és fél évesen már be lehet iratkozni „AM” kategóriás képzésre, 13 évesen és kilenc hónaposan már elméleti vizsgát lehet tenni, és a 14. születésnapon már elvégezhető a gyakorlati vizsga. Ezzel a kategóriával vezethetsz mopedautót is. Ha nem cringe számodra. Ha a Gy.k.-n írsz, akkor biztosan legalább két éve lehetne ilyen kategóriás vezetői engedélyed, és mostanra teljes további életedre már lejárna a kezdő vezetői engedély korlátozás. (Kezdő vezetői engedéllyel motorkerékpáron nem szállítható utas, gépkocsival nem vontatható pótkocsi – személygépkocsi esetén, köznyelvben: utánfutó.)


De, a 16. életéved is nyilván betöltötted, ha a kérdést kiírtad a Gy.k.-n.

Legkorábban 16 és fél évesen el lehet kezdeni a „B” kategóriás gépjárművezető képzést, legkorábban 16 évesen és kilenc hónaposan elméleti vizsgát lehet tenni, és legkorábban a 17. születésnapon gyakorlati vizsgát lehet tenni.

Persze, ha még nem vagy annyi, akkor a 18. születésnapodig írogathatod, hogy mennyire cringe, hogy külföldön nem vezethetsz, és ha nincs még nemzetközi kategóriás vezetői vizsgád, akkor, életkortól függetlenül, két éven át írogathatod, hogy milyen cringe, hogy nem vontathatsz pótkocsit.

2023. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!