Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Féklemosóval meg tudom törölni...

Féklemosóval meg tudom törölni a szemüvegem?

Figyelt kérdés

Szembejöttem egy ilyen feltételezéssel, de nem merem kipróbálni. Abból indul ki az egész, hogy a féklemosó folyadék elpárolog, alkoholos, és oldja a zsírt, meg gondolom még sokmindent. Eddig nedves törőkendőt használtam, de elfogyott, és nincs a közelben most rossmann, a szemüvegem meg olyan koszos, hogy csoda, hogy ezt le tudom írni.

Nyilváán van más lehetőség is, de kíváncsi vagyok, hogy ez így jó ötlet-e, vagy tönkretenném a szemüvegem a kíváncsiság miatt.



2023. júl. 16. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék neki féktisztítóval, mert oldhatja a műanyagot. Sok víz/aceton/alkoholos tisztítókendő a megoldás.
2023. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy olyan anyagok is lehetnek benne, mit nem biztos, hogy szemközelven kellene tartani.
2023. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Féktisztítóval ne!!

Nem tudhatod, hogy a műanyag hogy reagál rá. Lehet teljesen bemattul. stb.

Én ablakmosóval befújom, papírtörlővel nagyon óvatosan megtörlöm - csakis az átnedvesedett papír részével. És esetleg ha kéri még, akkor egy mikroszálat törlőkendővel áttörlöm.

2023. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikroszálas kendő vagy pamutpóló szárazon, este elég megtusoltatni a szemüveget is, az elpárolgott víz nyomait pedig szintén mikroszálassal vagy pamut ruhadarabod szélével eltűnteted. Nem a lencsét kell fogni, akkor nem lesz foltos. Meg persze izzadás közben nem érdemes koppig feltolni.


Szórakoztam én is nedves kendővel, de csak mázgáltam rajta a cuccot, full szárazon meg minden lejött utána, és érdekesképp nedves gyötrelem nélkül is.

2023. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!