Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek meg vagyok átkozva?

Szerintetek meg vagyok átkozva?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se depressziós se ilyesmi, nem szedek gyógyszert se. Folyamatosan 2 hónapja mióta megvettem az autómat azóta érnek a balszerencsék. Munkahelyemen is barmit hibázok azonnal büntetnek és ez eddig nem történt még meg. Volt egy véletlen balesetem is az autóval, utána hazafele jövet felforrt a víz az autóban, trailerrel kellett hazahoznom. Ma hazafele jövet árokba tolattam, aztán semmi se akar össze jönni. Ha kérdeztek akkor elmondom mik történtek még.

2023. júl. 16. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Folyamatosan érnek a lakásban is furcsa dolgok az ajtómban a zár is el romlott akkor lépteket szoktam hallani , a 3 emeleten 23:00 ég a villany hajnali 2 ig múltkór le mentem mert már meg untam hírtelen le kapcsolt a villany ez érzékelős lámpa , akkor ha szeretnék el menni bárhova mindig van valami gebasz. Ha egyedül vagyok itthon 3:30kor felkelek és olyan érzésem van hogy nem vagyok egyedül a házban .
2023. júl. 16. 23:00
 2/5 anonim válasza:

Az autóval történt balszerencsék oka szerintem egyszerűen csak az hogy új az autó, nem vagy még hozzászokva, és szerelőre van szüksége a kocsinak.

Bár a történt többi része eléggé érdekes, szóval előfordulhat hogy átok, vagy valami rossz energia.

Vagy csak most simán több rossz dolog ér.

2023. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan abban hiszel, amiben akarsz.
2023. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Akkora katyvasz amit idehánytál nekünk hogy nem is értem
2023. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. 8 as úton mentünk a Balatonra oda fele a 8 as út közepén bal vállamat megcsípte a darázs az a nap így indult aztán strand után jöttünk volna haza akkor adta meg magát az autó is nem nagyon hiszek én az ilyen szellemek stb dolgokban meg az átkokban de egyszerűen annyi olyan dolog történik velem minden héten hogy azt épp ésszel felfogni nem lehet már
2023. júl. 17. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!