Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk van valami...

Lányok, fiúk van valami vicces vagy kínos wc-s storytok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjátok!

2023. júl. 17. 14:32
 1/4 anonim válasza:

Nekem olyan volt, hogy részeg voltam és a telefon a hátsó nadrágzsebemben maradt, ami aztán beleesett a wc-be. Ezt észre se vettem és lepisiltem....majd utána láttam, mi lett vele, gyors kikaptam és próbáltam lemosni, de közben szédültem is a piától. A telefon csodával határos módon túlélte, de a chip benne eléggé meghibásodott, így mihamarabb szereztem egy másik telefont és rajtad, meg a válaszolókon kívül ezt más nem is tudja xd


Illetve volt olyan is, hogy ki akartam próbálni, milyen guggolva wc-zni...mikor már rajta voltam, meg kellett vakarjam a hátam és abban a pillanatban kicsúszott az egyik lábam, aminek következtében beletérdeltem a klotyóba és kb úgy jöttem ki belőle, mint a kiscsaj a Körből xD


22L

2023. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon jó storyk, főleg az 1😅
2023. júl. 17. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Huh, hát kínos lehetett, 1-es, de az enyém mégjobban az. Szintén részeg voltam.

Én úgy berúgtam, hogy ruhában ültem rá a wc-re, a barátnőim meg csak röhögtek és lefotóztak (ők is be voltak csípve eléggé). Másnap reggel nem volt valami jó meglepetés a telekakilt és telepisilt farmernaci és bugyi.

Ráadásul a kedvencem volt... Azt sem tudtam, hogy történhetett ilyesmi, amikor megmutatták a képet...

Amúgy máskor is történt ciki eset, de ez a legkínosabb mind közül...

17/L

2023. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vettem kétféle teát, mert volt némi gondom a stresszel. Segített, viszont rengeteget pisiltem tőle. Munkahelyen az indulás előtti utolsó órában teáztam. Indulás előtt pisiltem. Aztán itthon mindig egyből a wc-re rohantam.

Egyszer volt, hogy a ház előtti utcában már annyira kellett, hogy átfutott az agyamon, hogy nem fogom kibírni hazáig. A következő pillanatban megindult és teljesen összepisiltem magam. Utána kicsit korábban teáztam, és indulás előtt kétszer is pisiltem.


Pár hónapja úgy ittam rengeteget, hogy nem is figyeltem. Ha jól emlékszem, lement egy kávé, egy üveg üdítő és víz. Amire észbe kaptam, hogy életemben nem kellett még így pisilnem, már elhagytam a nyílvános wc-t és félúton voltam a másik fele. De éreztem, hogy sietnem kell, mert nem bírom sokáig. De ahogy mentem előre, valaki megnyitotta a közelemben a kihelyezett ivókutat, amitől nehezebb volt visszatartani. A másik irányba néztem, de így is hallottam, ahogy a víz nagy erővel csapódik a földnek és már nagyon kellett szorítanom, hogy ne induljon meg, közben meg rá akartam ordítani az illetőre, hogy zárja el a vizet. Nagy nehezen elértem a nyilvános wc-re, ahova ki volt írva, hogy üzemen kívül. :D

2023. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!