Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet szivárványos legyező...

Hol lehet szivárványos legyezőt venni?

Figyelt kérdés

Láttam flying tigerben is, de az szerintem nem néz ki jól (olyat keresek amit mindenkinél látok, hogy a csíkjai vízszintesen vannak)

Netről rendelhetek 1500 ft-ért, de a szállítás az 3000 ft Budapestről Budapestre 🙄

Nincs valami bolt ahol lehet kapni, vagy online egy normális oldal, ahol esetleg személyes átvétel is van?



2023. júl. 17. 19:11
 1/5 A kérdező kommentje:
😂 Jó, számítottam ilyen
2023. júl. 17. 19:22
 2/5 A kérdező kommentje:

*kommentre

(lemaradt)

2023. júl. 17. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy teljesen random kínai diszkontban vettem 600-700 Ft-ért a 7. kerületben. A pride-on meg ingyen is osztogattak ilyen legyezőket, úgy hallottam xd
2023. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Vigyél az elbűvölő szépségű Baranyi Krisztinának egy natúr legyezőt, ő majd befesteti neked szivárványszínűre. Ha már a pad nem jött össze... :D
2023. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4-es köszi! Végre egy normális válasz<3
2023. júl. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!