Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unjátok már a nyarat ? Meleget...

Unjátok már a nyarat ? Melegetek van , tudtok aludni, nehezetekre esik a munka kánikulában ? Várjátok az őszt ? Én nagyon unom már a nyarat, hogy állandóan világos van és forróság, nagy a zaj.

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 08:13
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia énis unom. Nyaralni ugysem tudok menni sehova. Igazabol kihasznalni nemtudom. Igyhat siman csak àt szenvedem a napokat. Aludni sem tudok éjjel
2023. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én élvezem. Járok nyaralgatni sokfelé.
2023. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöm 2013 óta . 2016 volt utolsó jó nyár, amikor junius hüvös volt végig , max 26 cfok , sok eső , heti 2 kemény vihar, este hajnalig lehűlt 9 cfokra , optimalisan érett a cserkó meg minden . Nincs tartós eső 7től perzsel a nap 18,ig , ha mégis esik akkor órakig extra nyomás pára forró szél, esik 10 percet es megrohadsz fülledt a hőségtől . A füge májustól érik oktoberig ... Májusban 18 cfokbol semmiből 30-33 fokok , napi 4 óra vergődés alvasként .Millió fereg bogár hangya poloska darázs , idén mindenhol szúnyoginvazió , irtasra nincs pénz . Nem ettem kerti kajszit szilvát almát diót 4 éve , leég . Trombozisokat kapok, ki vagyok szaradva napi 4-5 liter vüdítő ellenére .Pár éve gyerekeket hallottam panaszkodni milyen pokol a nyár , mi ezt nem méltük meg , naptejjel kigyulladás hőgutát lehet kapni.
2023. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a nyarat, de a nagy hőséget azt már nem.
2023. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom. De amit még annál is jobban, az a hamis hitegetés amit az időjárási portálok mint az Időkép meg ezek művelnek állandóan. Most is kiteszik hogy "az eddigi legnagyobb hidegfront jön", vörös riasztás keddre a fél országra, 100 km-es szél, jégeső, vihar, 50 mm csapadék, itt reménykedek hogy na végre jó idő lesz, erre mi van ma is? Tűző nap, 30 fokos fülledtség, eső nuku, felhő nuku, szél szinte semmi, tényleg hatalmas hidegfront van... És ezt minden nyáron eljátsszák 10 alkalommal legalább. 200 óra közmunkára kéne az ilyet ítélni, hazug bagázs. Inkább vallanák be hogy megsülünk májustól szeptemberig minden nap, akkor legalább nem reménykednénk feleslegesen.
2023. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na itt a hüsi, szombattól csütörtökig .
2023. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!