Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jenna Ortega-nak miért van...

Jenna Ortega-nak miért van állandóan egy fehér fülhallgató a fülében paparazzi képeken meg szelfiken is?

Figyelt kérdés
Ráadásul vezetékes

2023. máj. 30. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amiért ugyanazt látod a gen z emberek körében ha szétnézel az utcán vagy egy tömegközlekedési eszközön, így zárják ki a külvilágot és határolódnak el a kommunikációs lehetőségektől (szimbolikus és kifejezett jelzés: bocs, nem hallak mert nem is szeretnélek meghallani).
2023. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul vezetékes"


Technikailag a vezetékes még mindig sokkal megbízhatóbb!

2023. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na jó értem csak azért mégis furcsa egy kicsit.


Szerintem azt hallgatja amit majd a következő szerepében mondania kellesz a kamerába. De lehet hogy ez csak az én hülyeségem.

2023. máj. 31. 21:21
 4/4 anonim válasza:
#1 nem hiszem, hogy az emberek az antiszociális hajlamaik miatt hallgatnak zenét. én pl. mikor tömegközlekedek, mindig hallgatok zenét, mert egyrészt megszoktam, másrészt "unalmas" lenne nélküle. akkor is hallgatnám mikor sétálok valahol, csak akkor veszélyes is lehet, mert nem hallom hogy jön egy bicós és kilépek elé vagy valami. egyáltalán nem érzem magam antiszociálisnak és nem is akarom magamtól a kommunikációt elzárni, mégis sok esetben hallgatok zenét
2023. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!