Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz, ha az online, előre...

Gáz, ha az online, előre kifizetett futárnak személyesen már nem adok borravalót, csak átveszem?

Figyelt kérdés
2023. júl. 21. 09:35
A kérdező szavazást indított:
igen
nein
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Én soha 1 fillért nem adok egyiknek sem, a munkáját végzi, én nem látok ebbe semmi olyat, ami indokolná a plusz pénzt.
2023. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Nem gáz, csak ne csodálkozz, ha legközelebb nem csönget be, csak bedobja a csomagot a kerítésen. Vagy azt se, hanem értesítőt hagy és mehetsz érte. Persze ha bunkó paraszt ne is adj, de ha a megfelelő időben, vagy hamarabb érkezik mint vártad adj a kezébe egy 200-ast, ma már szinte semmit sem ér, de neki sok kicsi sokra megy.
2023. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs apróm soha, mindenhová kártyával járok, az automata nem ad ki pénzt.
2023. júl. 21. 11:15
 4/5 anonim válasza:
Én adok de szerintem nem kellene,én sem kapok a munkám után borravalót.
2023. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint az 1-es. Nekem ki ad borravalót azért, mert csinálom a dolgomat? Annyit szoktam, ha van kis (tényleg csak egy kis) föle egy utánvétesnek, és kp-vel fizetek, akkor megköszönöm, és nála hagyom. Bár inkább kártyával fizetek, ott meg nem mondom neki, hogy üssön be többet, vagy nem is ő üti be kézzel.
2023. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!