Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van értelme annak, hogy...

Van értelme annak, hogy vannak szakemberek? (pszichológus,pszichiáter)

Figyelt kérdés
Szerintem jobb lenne ha ezek nem lennének nem sok értelmük van.

2023. júl. 23. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Örülj neki, hogy ezek szerint még nem volt rájuk szükséged.
2023. júl. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Pedig lenne... Természetesen van értelme a létezésüknek, és ha kételyeid támadnának, akkor próbáld meg elvégezni egyetemen az említett szakokat. Én csak hobbiból foglalkozom vele, más irányú a képzettségem. Ott van például Feldmár Andrástól a tudatállapotok szivárványa c. könyv, nem több 100 oldalnál, mégis hónapokig olvastam, mivel a hivatkozások nagyját is el kellett olvasnom, hogy teljes mértékben megértsem.
2023. júl. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze, ha csak 1 ember életét megmenti az öngyilkosságtól, hogy szakemberrek kibeszélheti magából a traumáit, akkor már megéri
2023. júl. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Van értelme annak, hogy vannak ostoba kérdezők?

Szerintem jobb lenne ha ezek nem lennének nem sok értelmük van.

2023. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovacs magdolna2 ***** válasza:
29%

A pszichiáter zombit csinál belőled, drogos embert...a pszichológus meg kb mint a szomszédnakelmomdanad mi bajod. A pszichiátria meg csak egy maffia üzlet, kicsit depis vagy máris sulyosnbetegnek fognak titulálni és beléd nyomnak olyan antidepresszánsokat hogy azt se fogod.tudni fiú vagy e vagy lány...

Tebolymarketing- youtube nézd meg...de már korhauba se érdemes menni mert.nem.biztos hogy elve jössz ki,

2023. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. 5-ös igazad van.
2023. júl. 23. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Igazatók van!!!4! Sőtt a tyótyszereket sem szabad beveni mer azók is televanak méregel ami elbuitya az embert!!4 Meg az ételek is amiketa bótban árúlnak mind veszéjes nem szabad megveni!! meg a csabviz is tele van mérek anyagokal!!4!!
2023. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
80%

Ennek a posznak a célja tökéletes esettanulmány lehetne pszichológia kurzuson :D

Például

- Hogyan tegyünk fel szuggesztív kérdéseket?

- Ventillálási lehetőségek, avagy van egy véleményem, amit el akarok mondani másoknak

2023. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 8-as de ez a poszt nyílván nem lesz esettanulmány pszichológia kurzuson. Egész egyszerűen csak kíváncsi voltam/vagyok az emberek véleményére. Valóban kifejtettem a véleményemet de másoké is érdekel egyúttal.
2023. júl. 30. 16:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!