Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék venni búvárszemüvege...

Szeretnék venni búvárszemüveget és búvárpipát,tudtok ajánlani nekem olyat ami nem párásodik és ázik be? Pipából láttam olyat aminek a tetejét le lehet zárni és azzal tovább lent lehet maradni a víz alatt,de javítsatok ki ha nem így van

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyat kell venni, ami illeszkedik rendesen az arcberendezésedhez.

Bemész egy szaküzletben, és sorban fel próbálod mindet.

2023. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A maszk választáshoz nincs olyan hogy ajánlás...Ahogy előző válaszoló írta, be kell menni az üzletbe és felpróbálni. Első körben a maszknak pánt nélkül meg kell, hogy álljon az arcodon, miközben levegőt veszel a szájon keresztül.

Vannak olyan maszkok amelyek páramentes kezelést kapnak, de igazából minden maszk párásodik. Ezen könnyen lehet segíteni: vannak speckó folyadékok, van aki ablaktisztítót használ, a legtöbben pedig nyállal kenik be merülés előtt.( Mint én pl :) , ne azt képzeld el, hogy beleturházol és szétkened :) ). Egyébként meg ha párásodik csinálsz egy egy ürítést vagy mosást a tengerben és sznorkelezel tovább ( én búvár vagyok ).

A csövet szerintem nem lehet lezárni ( jó, régen volt a golyókosaras pipa :) ), amire te gondolsz, szerintem az a hullámok ellen van, hogy nagyobb hullámzásnál ne csapjon bele a víz. Egyébként magam a pipa csöve nem túl sok levegőt tárol, nem ad hozzá többletet a merüléshez.

Nekem olyan szelepes csövem van, ami arra jó ha víz kerül a csőbe akkor ki tudom fújni a szelepeken keresztül (2 szelep van az alján ), pl ilyen:


[link]

2023. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!