Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan rendeltek cosplayeket?

Honnan rendeltek cosplayeket?

Figyelt kérdés
Eddig csak aliexpress-ről rendeltünk és tetszett a mindőség, de tudnátok esetleg más megbízható oldalakat is mondani? Ekőre is köszönöm a válaszokat:)

2023. júl. 23. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Márminthogy csak ruhát, vagy lány is legyen benne?
2023. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dokidoki, Uwowo, Miccostumes - ezekről rendeltem már.

A dokidokit szeretem a legjobban talán, még a drága szállítási költségükkel is. Viszont figyelni kell, mert nem mindig derül ki, ha valami presale, azokra sokszor több hónapot is kell várni. A legtöbb cosplayem tőlük van, a képek szerintem alapvetően jól vissza szokták adni, hogy milyen minőségűek a ruhák (az R-SR-SSR besorolásokkal nem mindig értek egyet, volt, hogy az R-es ruha minőségibb, mint az SR-es, mivel ők viszonteladók, sokféle céggel vannak szerződésben), de vannak értékelések is, azokat is érdemes megnézni.

Az uwowóval eddig nincsenek túl jó tapasztalataim, de a legtöbb barátom szereti őket is.

Miccostumes-ről csak egy cosplayt rendeltem, de azzal is elégedett voltam alapvetően, de nem volt egy bonyolult cosplay.


Ahonnan ne, mert sok rosszat olvastam róla, az az ezcosplay.

2023. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Legtöbbször Dokidoki
2023. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!