Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy nézhetek meg egy 2 éve...

Hogy nézhetek meg egy 2 éve törölt youtuberól videót? már próbálkoztam az archive.org-al de nem sikerült

Figyelt kérdés
valaki segítsen.

2023. júl. 24. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy
2023. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérd el a készítőtől.
2023. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit 2-es ír, az a megoldás - feltéve, ha még létezik az a youtube felhasználó és emlékszel, hogy ki volt. Vagy esetleg máshol el tudod érni őt.


Vagy azt csinálod, amit én: Minden (a szó szoros értelemben) számodra fontos videót letöltesz.

Sok éve szembesültem azzal, hogy nem is egy felhasználó törlődött a youtube-ról, amikor egyes videóik nagyon kellettek volna. Na ekkor hoztam meg ezt a döntést, hogy minden videót letöltök. Gépen tudom rendszerezni, könnyebben is találom meg. Jaaa! És megtalálom.

Az internetem is lassú volt. Aadozó videót pedig nem szívesen néz az ember. Ez is hozzájárult ahhoz, hogy elkezdjem letölteni a számomra fontos videókat.

Természetesen a múltat nem lehet visszacsinálni, tehát ez a jövőre nézve egy tanács.


Aztán meg vannak olyan tartalmak, amiket majd maga a youtube (mögött álló emberek a mesterséges intelligencia segítségével) fog letiltani politikai tényezők (magyarul: pénz-, vagy/és népszerűségbeli érdekeltségek) miatt. Nem egy ilyen eset volt. Ebben az esetben nyilvánvaló, hogy nem fogod többé látni a youtube-on, és elkérni is bonyodalmasabb lesz.

2023. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!