Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Sörháborúk youtube csatin...

A Sörháborúk youtube csatin szerintetek miért nincs soha kommentelési lehetőség?

Figyelt kérdés

Állandóan jókat írtam volna, az a helyzet. Legrosszabb esetben is csak ízlés dolgok miatti eltérő észleléseimet meg ilyesmit. A videók minősége szerintem jól funkcionál, felbontás minek több, fényezés van annyira jó, hogy sose vedd észre, mellé a leggyakoribb mostohagyerek, a hang is teljesen jó, flawless az egész, értjük a költségkímélést és remekül megugrották. De hogy miért nem lehet nyüzsögni kicsit alatta??? Annyiszor elkapott már a dolog, hogy odamondok valami szívet melengetően elismerőt, erre nem lehet, és akárhol akárhogy keresgélek, nem találok semmilyen más platformot, ahol esetleg hasonló néven nyomulnának, és lehetne egységes moderáció szárnyai alatt pöfögni vaskos gondolatainkat.


Titokban nyilván abban reménykedtem, hogy ideszól valamelyikük (aki vagy Dénes, vagy nem, iszonyú a névmemóriám, és a fő arc nevét valahogy ritkábban hallom...)


Nnna... :) Ezt is kiírtuk :)


2023. júl. 24. 14:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!