Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy Honda cbr 125 r (2007)...

Egy Honda cbr 125 r (2007) motor 3 hónapig nem ment es 95ös benzin volt bele tankolva. ki lett tisztítva a benzincső és a benzin is el lett távolítva. Régi és új gyertyával is azt csinálja hogy pöcre be indul és fel pörög meg van alap járat de.?

Figyelt kérdés
sebesége van téve le fullad és nem lehet indítani. mi lehet a probléma? injektor koszos lehet?

2023. júl. 24. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A problémára nem tudom a választ de a 95-ös benzin azért nem romlik meg 3 hónap alatt
2023. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
4 hónapig állt a kocsim 95-ös benzinnel, semmit nem engedtem le és nem mostam ám, beindítottam és mentem vele mintha misem történt volna... engedjük el ezt a '95-ös rossz' hülyeséget, abból is van gány meg jó minőség...
nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!