Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GLS csomagautomatában való...

GLS csomagautomatában való termék visszaküldés hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Rendeltem még pár hónapja egy könyvet, viszont használat során vettem észre, hogy hibás. Írtam a cégnek akitől rendeltem, és felajánlották, hogy gls futárral kicserélik nekem. Kaptam is csomagkövetési számot. Viszont mivel múltkor ezt a csomagot automatába kértem, az átvételi címhez is a csomagautomata címét adta meg a cég. Ilyen esetben nekem be kell tennem az automatába a visszaküldendő csomagot, vagy hogyan működik ez? Sose csináltam még ilyet, írtam emailt is a cégnek, hogy segítsenek ez ügyben, viszont még mindig nem válaszoltak.

2023. júl. 25. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Hátha valakinek később jól jön az információ:


Becsomagolod a visszaküldendő terméket, viszont ha külön jelzik, akkor az eredeti csomagolásban kell visszaküldeni.

Ráragasztod a kapott visszaküldési papírt/csomagkövetési papírt a csomagra. Annál a csomagautomatánál adod fel, ahol átvetted azt. A csomagautomata kijelzőjén megjelölöd, hogy csomagot küldesz vissza. Az automata végigvezet a folyamaton. Beszkenneled vagy bebillentyűzöd a kért azonosító adatot/számot, majd rákérdez, hogy mekkora méretű tárolót nyisson ki neked. Megjelölöd neki, hogy mekkorát kérsz kinyitni. Miután kinyitotta neked a kért méretű tároló ajtaját, behelyezed a visszaküldendő csomagot és visszazárod az ajtaját. A rendszer ezt észleli, és levégeli/lezárja a visszaküldési folyamatot, amit a kijelzőn is jelez neked a csomagszám kódja/a használt rekesz/tároló számának feltüntetésével. Kész vagy, távozhatsz... :)

2023. okt. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!