Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Visszaküldött packeta...

SOS! Visszaküldött packeta csomag átvétele?

Figyelt kérdés

Vinteden eladtam egy pulóvert amit packetával küldtem, de sajnos a vevő nem tudta átvenni és visszakülték. Zboxba érkezett ami csomag átvétellel (?) lehetne kinyitni, a nyomkovetési szám meg is van de az átvételi jelszó nincs. Néztem emailba de egyik email sem irja a jelszót csak hogy beérkezett, csomagszam stb.

Az lenne a kérdés h ilyenkor mit kell csinálni hogy vegyem át?

Minnel hamarabb kéne ha lehet mivel ha kifutok az időből a pulcsit is elbukom.



2023. júl. 15. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel tetted be az automatába?
2023. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Vinteden nem lehet Packeta automatába feladni a csomagot, csak csomagponton

Vissza még nem küldtek nekem semmit, de az automatához alkalmazás kell. Töltsd le és regisztrálj be ugyanazzal az e-maillel, és nézd meg hogy megjelenik-e a Csomagok menüpontnál. Ha nem, akkor vedd fel a kapcsolatot a Packetával

2023. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket.kb 15 perc és beszélsz valakivel.
2023. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ls a csomagponton hogy kell feladni? Ott nincs kód?

Bocs, de fogalmam sincs, nem használok vintidet.

Abból indulok ki hogy pl foxpostban ugyanazzal a kóddal kell visszaküldeni mint amivel az ember kivette az automatából

Tehát ha kérdezőnek van egy kódja amivel feladta, azzal ki is tudja venni a visszaküldött árut.

2023. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már visszaküldték, email is jött illetve a vinteden is kiírja de jelszó sehol. Az email mindkét helyen ugyanaz. Eddig email irtam ha nem reagálnak jovoheten felhivom.

A csomagpontod odaadod a dolgozónak és egy 6 jegyű koddal kinyomtatja a cimket.

Probaltam mar a nyomkovetesi kodjoz a 6 jegyu kodot amivel feladtam de hibas jeszonak irja

2023. júl. 16. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Zbox-ból az app-al lehet kivenni a csomagot
2023. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 6-os írta, packeta appot letöltöd, beírod a telefonszámod, aktiválod, és ott kell lennie a neked címzett csomagnak. A zbox előtt állva rámész a kinyitás opcióra. Fontos hogy engedélyezz az appnak mindent amit kér (bluetooth, helymeghatározás stb).
2023. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!