Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy már...

Észrevettétek, hogy már valamivel korábban sötétedik?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2023. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Nahát dobbenet
2023. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Ez is a baloldal miatt van? :D
2023. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Lehet hogy a Kormány lopja már a napot is :D
2023. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, de még azért viszonylag sokáig világos van.
2023. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez eddig is így volt.
2023. júl. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Ez eddig is így volt."

Eddig nem vettem észre pár perceket. Most ez a kb 20 perc már szembetűnő. Legalábbis nekem pont tegnap tűnt fel.

Én amúgy örülök neki, hogy kifelé tartunk a nyárból. Eddig a hőségeket is viszonylag jól megúsztuk, nem tartottak nagyon sokáig, hetekig az ilyen periódusok. Régebben a telet szerettem legjobban. De mióta normális tél nincs, csak hómentes 5 hónapos "november", inkább az október környéke a kedvenc időszakom. Mikor reggel már jó hűvös van, megjelennek a ködök, de nappal még nem kell kabát. Ilyenkor vannak szép színek, jó illatok is. Én már nagyon várom! :)

2023. júl. 27. 07:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, mert hatással van a lakásomra.


Viszont tegnap, meg az elmúlt napokban is felhős volt az idő (nálam legalábbis is). A felhőben pedig gyengül a napfény ereje, ezért akár 1,5 órával naplemente előtt úgy érezhetjük, hogy már naplemente van.

2023. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Hűű 7-es! Ahogy írtad, most elém jött némi kellemes és hangulatos őszi pillanat, illat, érzés. Ne! Tovább ne sóvárogtass! Még távol vagyunk tőle, nem jó az ábrándozás. Majd, ha tényleg lesz átmenet... (Tavaly nálam nem volt átmenet, nyárból rendkívül gyorsan tél lett, nagy lehűléses időszak volt.)
2023. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én is hasonlóan vagyok mint te kérdező.

Nyáron amikor sokszor amúgy is meg lehet pusztulni a melegtől, az még rátesz egy lapáttal hogy nagyon hamar (Júniusban 5 óra előtt) világosodik és még közel este 9-ig fent van a Nap. Nem jó olyankor aludni amikor már az embernek a Naptól kipattan a szeme és a hosszan tartó világostól meg melegtől nem tud könnyen elaludni.

Télen sokkal jobb aludni!

2023. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!