Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak,ha unatkozom a...

Mit csináljak,ha unatkozom a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Csáo 😊Itt a nyári szünet,és még soká lesz suli. Nem mintha annyira szeretnék suliba járni,de itthon csak unatkozok...

A barátaimmal heti 1x,2x elmegyünk sétálni,stb., de a többi napon meg csak itthon unatkozok. Ma is kb. 5 órát telefonoztam unalmában,és szeretnék ezen változtatni.

Milyen -nem telefonozós- programokat tudtok ajánlani,ami akár itthon is megvalósítható?


Normális válaszokat előre is köszönöm! 😊


16L



2023. júl. 27. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Én nem vagyok normális, ezért ajánlom a TikTok-ot..mielőtt sikítasz, jelzem, hogy igényed szerint válogatni kell, és meglátod nem is olyan baromság ez a TikTok..

A kívánt témákat a központi kínai szerver megjegyzi, és nemsokára egyből kapod a legjobb rövid videókat.


Nem véletlenü nézi néhány milliárd ember

2023. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok. Számos alkalommal mondtam már, hogy "bárcsak hamarabb" elkezdtem volna ezt vagy azt az értelmes dolgot (tanulni, csinálni). A rendszer, szülők és más felelős embereknek a hibája, hogy nem készítik fel az embert a nagybetűs életre. Van bőven dolog, amit lehetne tanulni, mármint olyanok, amik megkönnyítik majdan az ember életét. Tömérdek gond jön elő a nagybetűs életben. Az én tanácsom az, hogy szerezz olyan ismereteket és tudásokat, amik 100%-osan hasznodra válnak majd, amikor kirepülsz a családi ingyenes légkörből. Ez az igazi érték.

Meg lehet nézni az "Emberek" kategóriát, hogy sokak milyen problémákkal küzdenek, és el lehet azon gondolkozni, hogy hogyan lehet sok problémától immunissá válni, vagy éppen helyesen kezelni, megoldani, ha majdan felmerülne.

Azt is figyelembe venném, hogy: Mit szeretnél dolgozni, ha elvégzed az iskolákat? Értem - és tökéletesen tudom, hogy milyen érzés "végre nem iskolában lenni" -, hogy nem kívánnál tanulni, de amit majd felnőtt korban dolgoznál, ahhoz csak van kedved tanulgatni. Ha nem is sokat, de napi 30-60 perc nagy segítség hosszú távon, ugyanis korántsem biztos, hogy mindent könnyen meg fogsz értesz, és ezért jó előre készülni. Ha pedig nem tudod még, hogy mit szeretnél dolgozni, akkor az a feladatod, hogy ezt kiderítsd. És utána legalább hobbi szerűen tanulgatni. Az a jó tanulás, amikor nincs kényszer és nyomás az emberen, és megszégyenülést sem él át.

2023. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiket anno én csináltam az az edzés volt és idősekkel beszélgettem. Rengeteg mindent tanultam tőlük ☺ Volt akivel simán beszélgettem 2-3 órát. Nyilván nem a lakásukba, hanem délutáni órákban a parkban vagy elkísértem őket kutyát sétáltatni.
2023. júl. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

"Ma is kb. 5 órát telefonoztam "

Nem tudsz élőben találkozni azokkal, akikkel telefonon beszélsz?

2023. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es! Telefonozni és telefonálni / üzengetni 2 különböző dolog.
2023. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, köszönöm 5-ös. Igazad van.

Kérdező, jobban járnál, ha elmennél otthonról. Ingyen is sok mindent lehet látni és csinálni.

2023. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


#4. Sikerült rávenni egyik barátnőmet,és megyünk sétálni egy félóra múlva 😀



#2 igyekszem majd tanulni is 😀

2023. júl. 28. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy már vége a szünetnek, de ha esetleg más is ötlethiányban szenved∶


-Tanulj nyelvet. Nézz sorozatot idegen nyelven. Szótározz ki dalszövegeket.

-Tanulj meg gitározni, vagy más pengetôs hangszeren. Hangszert használtan lehet venni olcsón, és manapság vannak hozzá hangoló és tanító telefonos appok is.

-Olvass, az sose árt. Bármilyen neked tetszô könyv jó, akkor is ha mások szerint esetleg ciki, gyerekes vagy ponyva.

-Tanulj meg rendesen 10 ujjal gépelni. Az mindig hasznodra lesz, és szintén vannak hozzá internetes gyakorló programok

- Süss sütiket, vagy fôzz te a családra

-Sportolj valamit, ha túl meleg van, járj el úszni

-Ha van kutyátok, vidd el többször sétálni

-Lomtalaníts a szobádban, biztos van egy csomó cuccod, ami már nem kell. Add el vagy adományozd el ami még használható, dobd ki, ami semmire se jó. Átláthatóbb, rendezettebb lesz a szobád.

2023. szept. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!