Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hatása van a Xanaxnak?...

Rock'nrose kérdése:

Milyen hatása van a Xanaxnak? (lentebb kifejtve)

Figyelt kérdés
úgy értem, tudom, hogy ez egy nyugtató, szorongásoldó.. de olvastam, hogy fiatalok is "rákapnak", mert hogy milyen "jól" lesznek tőle.. mihez hasonlít az érzés?
2010. okt. 14. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak nyugodt leszel tőle, ennyi. Sokmindennel élnek, ami egy kicsit is megváltoztatja az éppen aktuális állapotukat, pl. a cigi se nagy szám mégis szívják. Ha jól érzed magad, nem vagy gátlásos, szorongó, akkor neked abszolut nincs rá szükséged. Az amiért azt mondják, hogy jó az már maga a függőség, mert akkor már nélküle valóban rosszul érzed magad. A javasolt terápiás időtartam is ált. nem túl hosszú, mert akkor még nem épül ki függőség, viszont bevétel után pár órára csökken a stresszérzete a betegnek. Csak a tünetet nyomja el, nem a pszichés okot szünteti meg!
2010. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!