Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy osztálykirándulásra miért...

Egy osztálykirándulásra miért fura az ha nem viszek alkoholt? (kifejtve lent)

Figyelt kérdés

nem tudom ez honnan indult(ez az alkoholozós osztálykirándulás) ,de tottál gáznak érzem magam


nem bulizok, és nem iszom le magam. és ami zavar az az hogy a mai világba ez fura, legalább is az én -teljesen jól tanuló- osztályomban.. de persze nem csak ott van ez


úgy tudom hogy átlag 2x berúg egy 14-18 év közötti ember..


alapjába véve normálisak ,de mégsem az igazi..

mintha savanyú és savanyú alma között kéne választanod,melyiket választanád?


aki teli van barátokkal azért itt az osztályban azért lehetséges ,mert vagy nagyon sötét a gondolkodása, vagy jó nő,vagy jóóóópasi..esetleg sokat jár kocsmázni.


persze nem kifejezetten bunkók társulata, tök jó fejek is tudnak lenni, itt a gond csak hónapok után derül ki ,mikor rájövök hogy valójában minden pénteken lesz*patja magát vagy leisssza magát.. ha valami nagyot hall a reakció idézem "aztak*rva".


ilyen emberek között érezzem jól magam?! hogyan.. primitívebbnél primitívebb poénokat hallok nap mint nap. meg mikor megy a sugdolózás egymás között hogy a "ceka" mennyit füvezik.


de egymással is ezek úgy barátkoznak hogy "te paraszt" "ekkora balf*szt még életembe nem b*sztam(láttam)" és utána odaül mellé és beszélget vele..


velem van a baj?már az is megfordult a fejemben hogy na én mégiscsak több vagyok náluk.


de ez nem jó gondolat inkább nem gondolok rá..nincs semmi önbizalmam.se barátaim vagy csak kevés.nem tudok felolvasn egy fél bekezdést úgy hogy ne pirosodnák bele:S


nagyon sokat gondolok arra, hogy a szüleim valamit nagyon férelöttek mert itt nagyon nem jó. nem káromkodós típus vagyok ,manapság ez elég ritka17évesek között tudom. nem is tudom miért nem b*zmegolok ,talán nem esik jól.

igaz az se hogy senki nem ért meg még a velem egykorúak sem

próbálom gyakorolni a pozitív gondolkodást de így baromi nehéz.


17F köszi hogy végigolvastad


2011. ápr. 28. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Maradj ien :D jobb így kevés de igazi baráttal mint ha bunkó lennél millió1 baráttal akik bármikor otthagynak az árokparton meghalni.
2011. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

(Sajnos) a piálás, és drogozás már mondjuk úgy korfüggetlen lett... Ismerek a környékről 11-13 éveseket is, akik már keményen cigiznek, isznak, és egy páran drogoznak is. Mondjuk úgy, naponta látok egyeseket beszívva iskolába menni. De most komolyan, kisgyerekek, még hova a fenébe élik így az életük?


De visszatérve a lényegre: Nem attól lesz valaki nagyfiú/nagylány hogy füvezik, és piál, attól csak a mája lesz az. Ismerős, hogyha néha elgondolkodsz, hogy benned van-e a hiba, hogyha nem csinálod azt mint az állatkert ami körülvesz, de szerintem maradj ilyen.


A címre pedig annyival válaszolnék, hogy alapvető stílus mostanában a "menő vagyok b*zdmeg mer beb*szok a kiránduláson". Én sem nagyon értem, de mint annak aki előttem írt, nekem is az a véleményem hogy jobb, ha kevés de jó barátaid vannak, mintha vagy harminc lenne, de mindegyik csak kibeszélne a hátad mögött.


Ne haragudj a hosszú szövegért.

2011. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne akarj már olyan elmebeteg primitív paraszt lenni mint az osztálytársaid!
2011. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

aha..ez most így jólesik meg minden, de attól még hogy én nem vagyok alkesz-bunkó de a legtöbben azok attól én csak rosszabbul érzem magam..


a sz*r világba kell megtalálni a szépet ,tudom ,ez egy alapvetően szép gondolat és nem is lehetetlen.. de sokkal nehezebb az olyanoknak aki tényleg keresik mint az olyanoknak akik részegen érzik jól magukat.


főleg így hogy arról baromira nem én döntök hogy milyen osztályba kerülök:S hogyan találjam meg a jónépet?


..most komolyan.. ez van az osztályba hogy leül a pad mellé és lerakja a telóját benyom vmi jó diszkózenét és elkezdenek beszélgetni hogy hogyan itta le magát. meg hogy "mekkorát buliztunk pénteket":S


én megyek osztálykirándulásra mert utálom ezt ha megbélyegeznek hogy mekkora aszociális csávó vagyok.

2011. ápr. 30. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Maradj ilyen!!!!!!!Őket lőtték félre,nem téged!!!Az élet majd téged igazol,hidd el!Mindig is lesznek ilyen emberek...ezeket csak megvetéssel tudom kezelni.én is hugyozok rájuk.Különb vagy,mint ők.Azért mert ők többen vannak nem azt jelenti hogy nekik van igazuk,s az ő rövidlátó életük jobb...Sokat szenvedtem gimiben ezek miatt a s.arháziak miatt.Nekem is voltak kisebbségi komplexusaim,h én nem bulizok,nem piálok stb...de mindig különbnek éreztem magam náluk.19/F
2014. jún. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!