Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tinik is ölzözhetnek elegánsba?

Tinik is ölzözhetnek elegánsba?

Figyelt kérdés
Elegáns a stílusom néha túl alkalmi de én ezt szeretem de azt veszem észre hogy az én korosztályom úgy öltözik mint egy fiú ezért nem merek elegáns ruhát felvenni. Amúgy is mindenhol megnéznek és ebből már elegem van pedig szeretnék kicsit el vegyülni a tömegben. Viszont csak elegáns ruháim vannak szóval nem tudom ez így mennyire gáz-e vagy sem

2023. júl. 29. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel ennyire az hogy mások mit gondolnak?

Én azt tanácsolom, hogy hagyd el ezt megfelelési kényszert és öltözz úgy ahogy akarsz.

2023. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a stílus szót felejtsd el. Azt vedd fel ami neked tetszik. Ne kövesd a trendet, hanem diktáld. Ha meg pont azok az öltözékek tetszenek amik feltűnőek, akkor kompromisszumokat kell kötni. Őszintén szólva én a vicces ruhákat, jelmezeket szeretem. Mégsem azokat hordom, mert ahogyan te is én is kerülöm a figyelmet, feltűnést.
2023. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
öltözz ahogy szeretnél ^^ én 23 éves nőként néha nagyon edge lord módjára öltözök fel, néha meg nagyon elegánsan. néha kombinálom a kettőt. és én így szeretem magam, a stílusomat, a megjelenésemet a többi ember meg azt vesz fel amit akar :)
2023. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!