Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írja sok C-type a...

Miért írja sok C-type a Facebook profiljában a tanulmányokhoz, hogy egyetemet végzett?

Figyelt kérdés
Soknak közülük még a 8 osztály sincs meg, ez látszik a helyesírásukból ha hozzászólnak valamihez. Miért kell hazudni? Ha jelentkeznek egy állásra, vagy interjúra mennek, ott úgyis kiderül az igazság.
2023. júl. 30. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. De az "élet iskolája" jobb?
2023. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ezzel akarnak okosnak tűnni. De mint említetted, nem nehéz kideríteni, hogy mi a valóság.
2023. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. A kiadónkba jönnek olyan cikkek, amelyeket két diplomás szakemberek írnak. Nagyszerű korrektorunk van, de csak papíron tud dolgozni.

Javítás után olyan piros a kézirat, mint a kínai zászló.

2023. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
A kérdésedben benne van a válasz, azért, mert C-k. Még ők sem tudják megmagyarázni, hogy mit miért csinálnak
2023. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiért arab hercegnőnek, olasz dzsigolónak nevezik magukat. Kompenzálja a kisebbségi érzetet, ha jobb színben tünteted fel magad a valóságnál. Ez meg már nem is cigánykérdés, hiszen a legtöbben ugyanígy viselkednek a neten, és sokaknak a virtuális profilja teljesen elüt a fizikai valóságtól. Csak a jó dolgokat osztod meg, minden pozitív, hivalkodó és lehetőleg a jólétet, gazdagságot, "én ezt is megtehetem" életérzést sugározza mások felé, hogy egye őket a sárga irigység. Rommá filterezett, faceappolt képeket már saját maguknak is hazudnak a nők, mikor fél óra szerkesztés után végre odáig torzítják a valóságot, hogy egy másik embert lehetne felismerni a végtermékben, mint aki a képen van.
2023. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!