Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene valaki egy bl novel...

Segítene valaki egy bl novel fordítassal amit leszedtek wattpadról?

Figyelt kérdés

Elösszőr wattpadon kezdtem el olvasni még régebben egy bl novel fordítast, és most nemrég eszembe jutott hogy nem látom az olvasott könyveim között és kiderült hogy leszedték wattpadon a neve A bukott lovag volt, valami olyasmi volt benne hogy a király egy lovagot küld az ellenséges területre hogy meghódítsa a seregével,elösszőr a katonák betérnek egy fogadóba vagy mibe és a lovag arra kell fel hogy a barátai és a társai a fogadós fiút d*ják az asztalon pénzért meg minden, aztán tovább mennek az ellenséges földre, de ott csapdába csalják őket és elfogják a legtöbbjüket és a lovagot is,

az ottani főnök meg r*peli utánna meg az ellenséges katonák is és valahol itt hagyták abba az updatelést rá kerestem angolul is hogy The fall of the knight de úgy se találtam valaki esetleg nem tudná hol tudom elolvasni tökmindegy hogy angolul vagy magyarul van pls:/



#BL #Wattpad #A bukott lovag #The Fall of The Knight
2023. júl. 31. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is kellene tudni, hogy a fanfic melyik fandomban íródott, vagy pedig önálló, eredeti történet? HA a wattpadon keresed, annak borzalmasan csapnivaló a keresője. Keresd inkább az AO3-on, hátha fent van. Ezen a címen nekem ott 700+ történet jött ki, de a részletes keresőben leszűkítettem az M/M - Male/Male (vagy BL) ketegóriára, és így már csak 200+ történet maradt. Belinkelem a részletes keresőt, így jobban lehet a történetre szűrni.


Részletes AO3 kereső, kulcsszavak stb. - itt még töltögethetsz, amire emlékszel:

[link]


Csak az M/M (BL) történetek, Fall of the Knight, illetve erre hasonlító címekkel:

[link]

2023. aug. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az hogy ez nem egy fanfict ez egy Kínai novel magyar fordítása, az AO3-on meg csak fanfictek vannak de azért köszi
2023. aug. 1. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod ki volt az, aki fordította, rá ráírhatsz, hogy mi volt az eredeti történet
2023. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3# mondjuk ez egy jó ötlet köszi szépen szerencsére tudom ki fordította
2023. aug. 1. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!